Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2016, 18:40

autor: Góral

Resident Evil VII: Biohazard kolejną grą chronioną przez Denuvo

Udostępnione dziś Resident Evil: Beginning Hour, czyli wersja demonstracyjna nadchodzącej gry Resident Evil VII: Biohazard, chronione jest przez technologię Denuvo - wynika z informacji znajdujących się w serwisie Steam DB. Oznacza to, że pełna wersja najpewniej również wykorzysta austriackie zabezpieczenia.

Według informacji zawartych w Steam DB (dzięki, Reddit) Resident Evil: Beginning Hour, czyli demo nadchodzącej gry Resident Evil VII: Biohazard, posiada zabezpieczenia Denuvo. Można więc śmiało zakładać, że i pełna wersja produkcji, która ukaże się 24 stycznia 2017 roku na PC-tach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, również chroniona będzie przez tę technologię. Do tej pory firma Capcom skorzystała z tego rozwiązania tylko w przypadku Dead Rising 4, ale jak widać to dopiero początek współpracy Japończyków z Austriakami. Niektórzy gracze narzekają, że Denuvo negatywnie wpływa na wydajność, ale w przypadku Resident Evil VII: Biohazard na szczęście możecie sprawdzić przed zakupem, jak jest w rzeczywistości – wystarczy, że pobierzecie darmowe demo, które znajdziecie na Steamie. Użytkownicy konsoli PlayStation 4 mogą bawić się wersją demonstracyjną od dłuższego czasu – pobierzecie je z PlayStation Store. Natomiast posiadaczy sprzętu Microsoftu odsyłamy do Xbox Store.

Demo Resident Evil: Beginning Hour pokazuje czym będzie siódemka, ale nie opowiada tej samej historii, która zostanie zawarta w pełnej wersji gry. - Resident Evil VII: Biohazard kolejną grą chronioną przez Denuvo - wiadomość - 2016-12-19
Demo Resident Evil: Beginning Hour pokazuje czym będzie siódemka, ale nie opowiada tej samej historii, która zostanie zawarta w pełnej wersji gry.
Resident Evil VII: Biohazard w skrócie:
  • survial horror od firmy Capcom;
  • ukaże się 24 stycznia 2017 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach;
  • demo gry dostępne jest na wszystkich docelowych platformach sprzętowych.

Jak już pewnie wiecie, Resident Evil VII: Biohazard wprowadzi do skostniałej już serii spory powiew świeżości. Wszystko za sprawą zmiany sposobu ukazywania akcji. Na początku swojego życia grafika w serii opierała się na statycznych ujęciach kamery, później cykl poszedł w stronę TPP, a nowa część pozwoli patrzeć na świat z oczu bohatera. Będzie nim Ethan Winters – mężczyzna, który udaje się do opuszczonej rezydencji, gdzieś na południu Stanów Zjednoczonych, gdyż właśnie tam, według posiadanych przez niego informacji, przebywa jego zaginiona żona. Na miejscu okazuje się, że dom zamieszkiwany jest przez rodzinę Bakerów, która nie ma dobrych zamiarów w stosunku do swojego nowego gościa.