Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 16 listopada 2018, 14:40

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas!

Dołącz do Gambrinusa, Elessara, Adama oraz Marcin i zagraj razem z nimi w Battlefielda V. Startujemy 22 listopada o godz. 18:00. Zapisz się już teraz!

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #1

Wiele osób w redakcji jest dużymi fanami serii Battlefield, więc nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i nie zorganizować wspólnego grania w Battlefield V. 22 listopada będziecie mogli dołączyć do Gambrinusa, Elessara, Wildcamela oraz Marcina i walczyć z nimi na frontach II wojny światowej. Żeby wziąć udział w zabawie, należy wcześniej zarejestrować się na stronie zawodów w serwisie Toornament i czekać do 21 listopada na ogłoszenie uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Najlepsi gracze wybrani przez grających redaktorów otrzymają drobne upominki. Podkładki SteelSeries oraz koszulki i kubki z Battlefielda V.

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #2

Zapisy prowadzone są przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #3

Lubisz wygrywać? Spróbuj swoich sił w naszym konkursie na najlepsze zdjęcie w klimacie Battlefield V. Pochwal się swoją fotką i wygraj konsolę Xbox One X, mysz Logitech oraz zestaw gadżetów BFV!

Reguły

1. Szczegółowe reguły zostaną ustalone przed meczami.

3. Każdy członek drużyny powinien posiadać konto na platformie Toornament.

4. Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń 21 listopada do godz. 22:00.

5. Zaakceptowani uczestnicy mają obowiązek potwierdzić swój udział 22 listopada od godz. 7:00 do 16:00 poprzez użycie opcji Check-in na platformie Toornament (instrukcja na dole strony).

6. Turniej startuje 22 listopada o godz. 18:00, a uczestnicy mają obowiązek pojawienia się na Discordzie o godz. 17:30.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 15 listopada
  • Koniec rejestracji: 21 listopada 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 21 listopada 22:00
  • Etap Check-in: 22 listopada od 7:00 do 16:00
  • Start wydarzenia: 22 listopada, godz. 18:00 (obowiązkowe zgłoszenie na Discordzie do godz. 17:30)

Rejestracja w serwisie Toornament

Serwis Toornament wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #4

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę Toornament. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #5

1. Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #6

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #7

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.

Raportowanie wyników

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #8

Platforma Toornament pozwala na raportowanie wyników meczów przez samych graczy. Aby to zrobić, należy zalogować się w serwisie, a następnie wybrać zakładkę „MY MATCHES” (1). Pojawi się wtedy lista wszystkich meczów, do których jesteśmy zapisani. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby go wybrać (2).

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas! - ilustracja #9

Na ekranie meczu znajdziemy kilka istotnych informacji oraz pól do wypełnienia. Na samej górze znajdują się ksywki graczy lub nazwy zespołów (1). Ich położenie (z prawej lub lewej strony) odpowiada punktacji poniżej, którą należy uzupełnić raportując wynik starcia (2). Oprócz wpisania punktacji należy również zaznaczyć, kto wygrał (Win) i kto przegrał (Loss) mecz lub wybrać remis. W przypadku pojedynków BO3 lub BO5 w polu „Notes” należy podać wyniki każdej pojedynczej mapy (3).

Niżej znajduje się przycisk „+Add” (4). Wciśnięcie go spowoduje pojawienie się pola służącego do przesłania screena z wynikami (5). Jeżeli mecz wymaga kilku screenów, wystarczy kilkukrotnie użyć przycisku „Add”. Po uzupełnieniu wszystkich pól i dodaniu screena wciskamy przycisk „Report” (6).