Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2021, 13:32

autor: Qskan

Tak wygląda eksplozja 200 lasek dynamitu w Red Dead Online

Pewien amator pirotechniki postanowił przekonać się, jak będzie wyglądać eksplozja 200 lasek dynamitu w Red Dead Redemption 2. Efekt jego pracy jest dosyć ciekawy.

Społeczność Red Dead Redemption 2 i Red Dead Online jest pod wrażeniem efektu pracy jednego z użytkowników forum Reddit, który pochwalił się w sieci swoją wybuchową akcją. Forumowicz Harms-Way zdetonował 200 lasek dynamitu, co poskutkowało widowiskowym łańcuchem eksplozji przeprowadzonym wzdłuż torów kolejowych.

Autor opisuje proces przeprowadzania eksplozji w ten sposób:

[Zajęło to - dop. red.] 25 wycieczek do pasera, a edytowanie trwało prawdopodobnie 2-3 godziny! Kocham robić tego typu rzeczy! Szalone jest to, że możesz prawdopodobnie umieścić więcej dynamitu w ten sposób i tak długo, jak jesteś w misji / lobby solo dynamit dalej nie znika.

Pozostali członkowie i członkinie tego subreddita są pod wrażeniem osiągnięcia Harms-Way’a:

Gram w tę grę od bety i nie wiedziałem, że można tak podłożyć dynamit - pisze KelanSeanMcLain.

Tak, w GTA upuszczone materiały wybuchowe zaczynały znikać po piątym (lub podobnej, niewielkiej liczbie).

Jestem szczerze zdumiony, że to zadziałało - to komentarz użytkownika TG626

O swoich doświadczeniach z dynamitem napisał forumowicz BeguiledBF. Efekt jego pracy również musiał być imponujący:

Zrobiłem podobną rzecz w Van Horn. Z tą różnicą, że odpaliłem je wszystkie w jednym wielkim stosie. Więc eksplozja wizualnie nastąpiła naraz, ale było ją słychać w kółko przez około 7 minut.

Cena jednej laski dynamitu w grze to 0,60 dolara, co oznacza że zakup dwustu to koszt 120 dolarów. Tak więc, jeśli gracz dysponuje odpowiednimi funduszami, a materiały wybuchowe nie znikają, można doprowadzić do jeszcze większych eksplozji, co byłoby bardzo widowiskowym zdarzeniem, wartym uwiecznienia. Są wśród Was jacyś piromani? Wysadzajcie śmiało!