Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2019, 10:30

Red Dead Online pozwoli na zmianę wyglądu postaci

Studio Rockstar zapowiedziało, że w Red Dead Online pojawi się opcja zmiany wyglądu postaci gracza w dowolnym momencie. Zostanie ona dodana wraz z najbliższą dużą aktualizacją.

Zmień twarz, kiedy chcesz

Choć kreator postaci w Red Dead Online, czyli sieciowym module przebojowego Red Dead Redemption II, jest całkiem rozbudowany, stworzenie w nim ładnego awatara, zwłaszcza kobiecego, nie należy to najłatwiejszych zadań. Co gorsza, jeśli po zaakceptowaniu naszej kreacji podczas którejś ze scenek przerywnikowych uznamy, że jednak kompletnie nam ona nie wyszła, jesteśmy na nią skazani bądź musimy rozpocząć zabawę od początku. Studio Rockstar otrzymało z tego powodu sporo uwag ze strony graczy i nie pozostało na nie głuche. Według najnowszego komunikatu, opcja zresetowania i poprawienia wyglądu bohatera bądź bohaterki w dowolnym momencie znajduje się obecnie w przygotowaniu. Zadebiutuje ona - wraz z kilkoma innymi funkcjami - w ramach kolejnego dużego patcha do Red Dead Online. Data jego premiery nie jest na razie znana.

Nie podoba Ci się Twoja postać w RDO? Wkrótce będziesz mógł ją edytować. / Źródło: GamesRadar+ - Red Dead Online pozwoli na zmianę wyglądu postaci - wiadomość - 2019-06-27
Nie podoba Ci się Twoja postać w RDO? Wkrótce będziesz mógł ją edytować. / Źródło: GamesRadar+

Warto zaznaczyć, że jeśli ktoś zdecyduje się na zmianę wyglądu swojego wirtualnego awatara w środku kampanii Red Dead Online, nie naruszy w ten sposób żadnych innych ustawień swojej zabawy. Zachowany zostanie chociażby preferowany styl gry (defensywny/ofensywny) podczas przechodzenia do i z gry swobodnej.

Jeśli w Red Dead Online przeszkadzają Wam jeszcze jakieś elementy bądź znaleźliście mniej lub bardziej poważny błąd, możecie to zgłosić za pośrednictwem tej strony. Jak widać, studio Rockstar od czasu do czasu zerka, co takiego ma do powiedzenia społeczność, zatem niewykluczone, że Wasze uwagi zostaną prędzej czy później uwzględnione.

Atrakcje tygodniowe

Tomahawki to jeden z nieodłącznych elementów Dzikiego Zachodu. - Red Dead Online pozwoli na zmianę wyglądu postaci - wiadomość - 2019-06-27
Tomahawki to jeden z nieodłącznych elementów Dzikiego Zachodu.

Na razie miłośnicy Red Dead Online muszą jednak zadowolić się cotygodniową, mniejszą aktualizacją. Zadowoleni z niej powinni być zwłaszcza posiadacze konsoli Xbox One. Otrzymali oni bowiem zawartość, która do tej pory była zarezerwowana wyłącznie dla osób bawiących się na PlayStation 4. Mowa tu między innymi o trybie konfrontacji Liczy się każde trafienie: starożytny tomahawk, koniu andaluzyjskim o perłowej maści, siodle Belanger, kurtce Finley, ćwiekowanych ostrogach Stenger, kapeluszu Caldwell oraz dwóch gestach - „Przechwałka” i „Ej. Ty!”. Ponadto obecnie w grze przez cały tydzień wszystkie używane karty umiejętności będą zbierały o 20% więcej doświadczenia, wysokopoziomowi wirtualni kowboje otrzymali zniżkę 25% na specjalne siodła, a w sklepach pojawiły się nowe ubrania. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tutaj.