Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2021, 11:31

Rabunki domostw w Red Dead Online - oto co wprowadzi aktualizacja

Rockstar szykuje nowe atrakcje dla graczy Red Dead Online. Dzięki letniej aktualizacji będziemy mogli zaangażować się między innymi w kradzieże dobytku z gospodarstw oraz obozów.

W SKRÓCIE:
  • Red Dead Online otrzyma niedługo letnią aktualizację.
  • Update skupi się przede wszystkim na nowych nielegalnych aktywnościach.
  • Wśród nich pojawią się rabunki domostw i obozów.

Fani Red Dead Online będą mogli niedługo zaangażować się w nowe aktywności w ramach gry. Rockstar Games zdradziło bowiem, na czym skupi się nadchodząca letnia aktualizacja produkcji. Wprowadzi ona wiele aktywności, których zgodność z prawem wydaje się wątpliwa, lecz opłacalność jest zdecydowanie wysoka. Nie zdradzono, czy ich wykonywanie zmieni nasz poziom honoru w grze. Najprawdopodobniej nie będą one jednak w dobry sposób wpływać na reputację.

Wspomnieć należy przede wszystkim o dwóch nowych aktywnościach. Aktualizacja pozwoli graczom między innymi na kradzież dobytku z domostw rozsianych na obszarze pięciu stanów w trybie swobodnym. Możliwe stanie się także dokonanie rabunku na terenie obozów innych graczy. Niestety, na razie nie wiadomo, w jaki sposób będziemy mogli to zrobić.

Nie zdradzono również, kiedy konkretnie możemy spodziewać się premiery aktualizacji. Biorąc pod uwagę, że lato zbliża się wielkimi krokami, powinniśmy dowiedzieć się tego już niedługo.