Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 czerwca 2021, 11:54

autor: Karol Laska

Trailer i data premiery 2. sezonu Wiedźmina Netflixa mogą się pojawić już w ten piątek

Netflix zapowiedział, że w piątek poznamy nowe szczegóły na temat drugiego sezonu Wiedźmina. Istnieje spora szansa na to, że w końcu zobaczymy zwiastun oraz dowiemy się o planowanej dacie premiery.

Na początku tego tygodnia wystartowało internetowe wydarzenie Geeked Week, podczas którego Netflix publikuje nowe informacje (w tym i trailery) na temat swoich nadchodzących produkcji. Zapowiedziano już chociażby film z Jean-Claude Van Dammem oraz kolejną część Cienia i kości, ale prawdziwie ważna zapowiedź nadejdzie dopiero w piątek. Wtedy bowiem dowiemy się nieco więcej o drugim sezonie hitowego Wiedźmina.

Najbardziej prawdopodobne jest to, że 11 czerwca opublikowany zostanie pierwszy zwiastun drugiego sezonu. Wraz z nim istnieje szansa na poznanie daty premiery serialu – koniec końców dzieło znajduje się w zaawansowanej fazie postprodukcji, a więc należy spodziewać się, że zobaczymy je już w następnych miesiącach. Na razie jednak nie ma co dywagować, po prostu czekajmy cierpliwie do piątku.

  1. Serial Wiedźmin na Netflixie
  2. Świat Wiedźmina to Twój skarb, Netflixie. Nie schrzań tego
  3. 10 wątków z książek o wiedźminie, które Netflix powinien rozbudować