Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2021, 11:20

Horizon: Forbidden West wiernie odtwarza San Francisco w świecie gry

W Horizon: Forbidden West odwiedzimy najpopularniejsze miejsca w San Francisco. Wierność ich odwzorowania może powalić.

W SKRÓCIE:
  1. w serwisie YouTube pojawiło się porównanie lokacji w Horizon: Forbidden West z rzeczywistymi odpowiednikami w San Francisco.

Zdaje się, że Horizon: Forbidden West w wyjątkowo wierny sposób odwzoruje prawdziwe San Francisco - miasto, w którego ruinach osadzona zostanie większość akcji tytułu studia Guerrilla Games. Wierność w ukazaniu detali możemy porównać dzięki materiałowi przygotowanemu przez youtubera ElAnalistaDeBits na bazie ostatniego pokazu rozgrywki.

W czterominutowym wideo zostały zestawione rzeczywiste lokacje z odpowiednikami nadgryzionymi przez czas w Horizon: Forbidden West. Na porównaniu zobaczymy most Golden Gate, Lombard Street (nazywana najbardziej poskręcaną ulicą na świecie), Pałac Sztuk Pięknych, wieżowiec Transamerica Pyramid, stary Ratusz i budynek promowy w zatoce San Francisco.

Premierę Horizon: Forbidden West zaplanowano na 2021 rok, jednak studio Guerrilla Games dopuszcza możliwość jej przesunięcia, jeśli gra będzie potrzebować dodatkowego czasu na dopieszczenie. Ostatni materiał wideo prezentował rozgrywkę w kontynuacji przygód Aloy. Co prawda nie postawiono na rewolucję w gameplayu, ale droga ewolucji wybrana przez studio zdaje się pasować idealnie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Horizon: Forbidden West
  2. Horizon Zero Dawn – poradnik, solucja