filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 marca 2024, 17:05

Rebel Moon 2 na pełnym akcji zwiastunie. Zack Snyder wraca ze swoim uniwersum sci-fi

Mamy zwiastun filmu Rebel Moon – część 2: Zadająca rany. Kolejna odsłona wkrótce zagości na Netfliksie, a tymczasem można sprawdzić, czego się po niej spodziewać.

Źródło fot. Rebel Moon – część 2: Zadająca rany, Zack Snyder, Netflix, 2024
i

Pierwsza część Rebel Moon pojawiła się na Netfliksie w grudniu. Kosmiczna opera Zacka Snydera cieszyła się sporą popularnością na platformie, ale nie została przyjęta najlepiej – świadczą o tym chociażby wyniki na Rotten Tomatoes, film pozytywnie oceniło 21% recenzentów oraz 58% widzów. Z pewnością nie na taki odbiór liczyli twórcy, którzy chcą, aby był to początek dużego uniwersum sci-fi, na które mają już pewne plany.

Duże znaczenie na pewno będzie miało to, jak poradzą sobie wersje reżyserskie, a także Rebel Moon – część 2: Zadająca rany, której premiera jest zaplanowana na 19 kwietnia. Tuż po premierze „jedynki” mogliśmy obejrzeć pierwszy teaser, a teraz otrzymaliśmy pełnoprawny zwiastun, który znajduje się poniżej.

W Rebel Moon 2 na pewno zobaczymy Sofię Boutellę, Djimona Hounsou, Eda Skreina, Michiela Huismana, Doonę Bae, Staza Naira, a także usłyszymy Anthony'ego Hopkinsa. Reżyserem tej odsłony jest również Zack Snyder, a scenariusz napisał we współpracy z Kurtem Johnstadem i Shay Hatten.

Film Rebel Moon – część 1: Dziecko ognia jest dostępny na Netfliksie.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej