Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Vivid Games Press Release 10 stycznia 2013, 09:05

Real Boxing pokazową grą nowej konsoli NVIDIA SHIELD

Nowa strategia rozwoju spółki zakłada koncentracje na produkcji dużych tytułów, takich jak Real Boxing.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Koncentracja na dużych markach, rozwój autorskiej technologii i partnerstwa strategiczne to główne punkty rozwoju Vivid Games w 2013 r. Okrętem flagowym bydgoskiego developera w bieżącym roku będzie Real Boxing, który został jedną z pokazowych gier podczas premiery nowej konsoli Nvidia Shield na targach CES w Las Vegas.

Niewątpliwie największym ubiegłorocznym sukcesem Vivid Games był debiut Real Boxing. - Gra została już pobrana w prawie 150 000 egzemplarzy, a minęło zaledwie ponad półtora miesiąca od debiutu. Przed nami oczekiwana przez graczy premiera gry na Android, oraz kolejne platformy sprzętowe, w tym Sony PlaStation Vita, oraz wiele dodatkowej treści- zapowiada prezes.

Do sukcesu zapowiadanej na luty premiery Real Boxing na urządzenia mobilne z systemem Android przyczyni się z pewnością debiut nowej konsoli Nvidia Shield wykorzystującej najszybszy obecnie mobilny procesor na świecie. Podczas targów CES w Las Vegas, jedną z gier prezentujących możliwości nowego urządzenia był Real Boxing. - Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż Real Boxing jest jedną ze kilku startowych gier tej nowej konsoli, oraz z tego, iż został zaprezentowany światu podczas konferencji NVIDII. Real Boxing na urządzenia wykorzystujące system operacyjny Android dostępny będzie już w lutym - kontynuuje Kościelny. We współpracy z firmą Sony, Real Boxing jako produkt strategiczny na platformę PlayStation Vita. trafi w III kw. 2013 r.

Nowa strategia rozwoju spółki zakłada koncentracje na produkcji dużych tytułów, takich jak Real Boxing. Grą Real Boxing pokazaliśmy, iż jesteśmy z sukcesem w stanie wyprodukować i wprowadzić na rynek nową markę, stojącą na najwyższej jakości. Już w tej chwili zaczynamy zbierać tego żniwa. Podążając w tym kierunku w IV kwartale 2013 roku zamierzamy wydać kolejny, duży tytuł - zapowiada Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. W 2013 r. na rynek trafi również Ski Jumping Pro, Speedball 2 Evolution na platformie Steam, BRIGHT jako drugi tytuł dla konsoli Sony PlayStation Vita oraz Word Explorer autorstwa Jona Hare.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Real Boxing

Real Boxing