Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 lipca 2022, 00:30

autor: Ania Orzech

Reakcje fanów Stranger Things 4 na emocjonujący finał sezonu

Fani Stranger Things podzielili się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami dotyczącymi finału czwartego sezonu. Skomentowali jego najbardziej emocjonujące momenty oraz oczywiście chwytające za serce zakończenie.

Netflix/materiały promocyjne

Za nami finał czwartego sezonu Stranger Things, który uraczył nas wyjątkowo wzruszającym zakończeniem. Wielu fanów postanowiło wyrazić swój smutek i żal na Twitterze, gdzie podzielili się przemyśleniami i wrażeniami dotyczącymi ostatnich odcinków.

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery.

Reakcje fanów na finał czwartego sezonu

W piątek na Netfliksie pojawiły się finałowe odcinki czwartego sezonu Stranger Things. Nie zabrakło w nich akcji, emocji oraz ku rozpaczy fanów serialu – śmierci. Pożegnaliśmy bowiem jedną z najbardziej lubianych postaci – Eddie’ego – a wcielający się w niego Joseph Quinn skomentował to wydarzenie.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Aktor w rozmowie z Esquire zdradził, że początkowo nie miał pojęcia, jaki los czeka jego bohatera, ale uważa, że było to dla niego odpowiednie zakończenie.

Nie miałem pojęcia, naprawdę. Wiedziałem, że nie mam kontraktu (na piąty sezon – dop. red.), miałem przeczucie, że zakończymy jego wątek w tym sezonie. Nie mogłem sobie wyobrazić sposobu, w jaki odejdzie, ale tak, myślę, że to dziwna sprawa. Bardzo chciałbym wrócić na plan i ponownie zobaczyć tych ludzi. Wątek, który napisano, jest piękny. On jest tak empatycznie napisaną postacią, a tego rodzaju role są bardzo rzadkie. Czuję się trochę jakbym wygrał los na loterii i jestem niesamowicie wdzięczny, ale szkoda, że nie będę mógł wrócić.

W sieci pojawiło się również mnóstwo opinii i przemyśleń fanów, którzy nie mogą pogodzić się ze stratą Eddie’ego.

Oto kilka z nich:

mantashaanwar

RIP Eddie Munson, jeden z najbardziej odważnych i ukochanych bohaterów. Był jedną z tych postaci, które w ciągu kilku minut zdobyły miliony serc. Pomimo tego, że był nowym bohaterem w czwartym sezonie Stranger Things, to prześcignął niektóre z dotychczasowych postaci! Będziemy tęsknić.

nnoahjames

Poświęcił się dla ratowania miasta, które go nienawidziło. Teraz jest bohaterem.

Oczywiście finał czwartego sezonu Stranger Things to nie tylko śmierć Eddie’ego.

Cderick_

Ta scena, Hopper z mieczem zabijający Demogorgona, Nancy ze strzelbą strzelająca do Vecny oraz Kate Bush grająca w tle i zmieszana z motywem Stranger Things. Ta scena była po prostu perfekcyjna.

Reakcje fanów Stranger Things 4 na emocjonujący finał sezonu - ilustracja #1
Źródło: Twitter/Cderick_

archivesillie

Serce Max zatrzymało się na ponad minutę, umarła, ale potem wróciła. Lekarze nie mieli pojęcia jak, powiedzieli, że to cud, El była dla Max cudem.

oocstrangerths

To jest dla mnie najbardziej ikoniczna scena.

Stranger Things otrzymało już zamówienie na piaty sezon, który będzie również finałem całego serialu. Jak zapowiedzieli twórcy, na ostatnie odcinki będziemy czekać mniej niż trzy lata.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..