Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2021, 19:00

Ratchet & Clank Rift Apart osiągnęło złoty status

Studio Insomniac Games ujawniło, że Ratchet & Clank: Rift Apart, zapowiedziana na przyszły miesiąc gra na wyłączność PS5, zadebiutuje zgodnie z planem. Platformówka osiągnęła status „gold”.

Prace nad Ratchet & Clank: Rift Apart, platformówką na wyłączność konsoli PlayStation 5, zostały ukończone. Twórcy gry pochwalili się na swoim Twitterze, że osiągnęła ona złoty status. Tym samym można być prawie pewnym, że premiera tytułu na PS5 odbędzie się 11 czerwca 2021 roku. Nie oznacza to jednak, że studio Insomniac Games spoczęło na laurach – zapewne w dniu wydania czekać będzie na nas obszerna aktualizacja gry do pobrania.

W ostatnich tygodniach producent udostępnił sporo materiałów wideo z Ratchet & Clank: Rift Apart. Gra była nawet głównym bohaterem ostatniego odcinka State of Play, z którego można obejrzeć aż 15-minutowy gameplay. Po sieci krążą także obszerne fragmenty rozgrywki z udziałem Rivet, nowej bohaterki. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi przemyśleniami na temat nadchodzącej gry z serii Ratchet & Clank.

E3 2021