Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2021, 19:05

Dungeons & Dragons: Dark Alliance w Xbox Game Pass od dnia premiery

Kolejna gra w dniu swojej premiery będzie dostępna w ramach Xbox Game Pass. Tym razem padło na RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance.

W SKRÓCIE:
  • Dungeons & Dragons: Dark Alliance pojawi się w dniu premiery w Xbox Game Pass.
  • Gra zostanie udostępniona w usłudze 22 czerwca.
  • Produkcja to RPG akcji osadzone w uniwersum Zapomnianych Krain.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to kolejna gra, która w dniu swojej premiery dostępna będzie także w usłudze Xbox Game Pass. Produkcja pojawi się w niej 22 czerwca i będzie można w nią zagrać na konsolach Xbox, pecetach oraz poprzez streaming. Tytuł będzie można również zakupić w tradycyjny sposób w wersji podstawowej oraz Digital Deluxe, która zaoferuje graczom dodatkową zawartość.

Produkcja jest drugą grą kanadyjskiego studia Tuque Games. Dungeons & Dragons: Dark Alliance to RPG akcji osadzone w uniwersum Zapomnianych Krain. Pokierujemy w nim drużyną wojowników, którzy będą musieli powstrzymać inwazję potworów zagrażających Dolinie Lodowego Wichru. W grze zobaczymy między innymi Drizzta Do’Urdena, czyli postać znaną z dwóch pierwszych części Baldur’s Gate, który jest głównym bohaterem produkcji.

Gra Kanadyjczyków stawia na dynamiczne starcia z różnorodnymi bestiami, które obserwować będziemy z perspektywy TPP. Do naszej dyspozycji twórcy oddadzą cztery grywalne postacie o odmiennych umiejętnościach oraz masę ekwipunku. W zabawie pomóc nam będą mogli znajomi, ponieważ gra zaoferuje opcję rozgrywki w co-opie. To właśnie z myślą o takiej formie doświadczenia przygotowano Dark Alliance. Pozwoli ona jednak także na samodzielną przygodę.

Tytuł dostępny będzie na PS5, PS4, Xboksie Series X/S, Xboksie One oraz PC.

E3 2021