Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2021, 17:45

Rivet na zwiastunie Ratchet & Clank: Rift Apart. State of Play za kilka dni

Sony zaprezentowało nowy gameplay trailer pochodzący z Ratchet & Clank: Rift Apart. Ukazuje on nową protagonistkę – Rivet. Jednocześnie ogłoszono, że kolejny odcinek State of Play odbędzie się w tym tygodniu.

Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym twórcy prezentują kolejne szczegóły związane z tytułem. Dziś na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się notka pokazująca nową protagonistkę – Rivet. Wpis ten został opatrzony prawie dwuminutowym gameplay trailerem. Dodatkowo ogłoszono, że najnowsze dzieło Insomniac Games będzie głównym bohaterem najnowszego odcinka State of Play, który zostanie wyemitowany 29 kwietnia o godzinie 23 czasu polskiego.

Rivet, czyli pochodząca z innego wymiaru członkini ruchu oporu Lombaxów, będzie jedną z grywalnych postaci w tytule. Z trailera wynika, że przynajmniej przez pewien czas będzie jej towarzyszyć Clank. Dodatkowo na materiale widzimy szereg lokacji – oprócz znanych miejsc jak Torren IV, ukazano także całkiem nowe Nefarious City.

W czasie czwartkowego pokazu zobaczymy ponad 15 minut niepublikowanych wcześniej materiałów z rozgrywki z Ratchet & Clank: Rift Apart. Oprócz tego zaprezentowane zostaną dwie produkcje indie. Nadchodzący odcinek State of Play obejrzymy na Twitchu i YouTube.

Tytuł zadebiutuje na konsoli PlayStation 5 11 czerwca tego roku. Gra będzie posiadać polską wersję językową.

  1. Ratchet & Clank: Rift Apart – oficjalna strona