Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2020, 11:02

Rainbow Six Siege – przeciek ujawnia operatorów rodem z filmu science fiction

Przeciek zamieszczony na forum Reddit zdradził kilka informacji na temat nowych bohaterów, którzy trafią do Rainbow Six: Siege wraz z aktualizacją Operacja Void Edge. Postacie zauważalnie odbiegają klimatem od tego, do czego przyzwyczaił nas omawiany tytuł.

Poznaliśmy nowych bohaterów Rainbow Six: Siege? Być może. - Rainbow Six Siege – przeciek ujawnia operatorów rodem z filmu science fiction - wiadomość - 2020-02-12
Poznaliśmy nowych bohaterów Rainbow Six: Siege? Być może.

W SKRÓCIE:

  1. przeciek ujawnił operatorów, którzy trafią do Rainbow Six: Siege wraz z Operacją Void Edge;
  2. Yana będzie szybką postacią atakującą, która potrafi wykorzystywać hologramy do oszukiwania przeciwników;
  3. Oryx to ciężkozbrojny bohater ofensywny, który ma umiejętność przebijania się przez ściany.

W sieci pojawił się przeciek dotyczący kolejnej aktualizacji do Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, zatytułowanej Operacja Void Edge (za serwisem Windows Central). Doniesienia opisują nowych operatorów – Yanę oraz Oryxa – którzy pod względem klimatu zauważalnie różnią się od reszty gry, sprawiając wrażenie postaci wyjętych z filmu science fiction.

Przykładowo Yana – szybka postać ofensywna – ma posiadać ruchomy hologram, którego będzie mogła używać do wyprowadzania wrogów w pole. Z kolei Oryx to ciężkozbrojny atakujący, którego głównym trikiem jest… przebijanie się przez niektóre ściany (będzie przebiegał przez nie niemal jak superbohater, a przeciwnicy, którzy staną mu na drodze, zostaną ogłuszeni).

Na forum Reddit pojawił się też artwork, który w pełnej krasie możecie zobaczyć poniżej. Postury i wyposażenie postaci nawiązują do przedstawionych wcześniej detali, co dodaje tym informacjom wiarygodności (albo są prawdziwe, albo ktoś naprawdę bardzo się postarał przygotowując fałszywkę). Warto też zwrócić uwagę na fakt, że doniesienia pasują do nazwy operacji (Void Edge dosłownie oznacza „kraniec pustki”, ale słowo Void czasem jest używane także w kontekście przestrzeni kosmicznej).

Artwork Operacji Void Edge z przecieku.
Artwork Operacji Void Edge z przecieku.

Na szczęście, na oficjalne potwierdzenie (lub nie) powyższych informacji nie będziemy musieli dużo czekać. Operacja Void Edge zostanie zaprezentowana 15 lutego, w czasie turnieju Six Invitational 2020 w Montrealu (panel poświęcony pierwszemu sezonowi piątego roku wsparcia rozpocznie się około 21:30 czasu polskiego).

  1. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege - strona oficjalna
  2. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege - poradnik
  3. Recenzja gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Counter-Strike na sterydach