Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2014, 12:10

autor: Meehow

Rainbow Six: Siege – efektowny zwiastun i stream sesji multiplayerowej

Rainbow Six: Siege, kolejna odsłona kultowej serii taktycznych strzelanek, otrzymała nowy, efektowny zwiastun. Ponadto o godzinie 20:00 w serwisie Twitch strumieniowana będzie sesja multiplayer.

Rainbow Six: Siege, nadchodząca nowa odsłona kultowej serii taktycznych strzelanek, otrzymała bardzo efektowny zwiastun, który można obejrzeć powyżej. Ponadto o godzinie 20:00 strumieniowana będzie partia trybu wielosobowego w serwisie Twitch. Jest to dobra okazja do zapoznania się z mechaniką Rainbow Six: Siege, choć trzeba pamiętać, że gra wciąż znajduje się w fazie alfa. Warto także przypomnieć, że inny zapis intensywnej multiplayerowej rozgrywki został pokazany na tegorocznych targach E3. Zamieściłem go poniżej.

Rainbow Six: Siege ukaże się w przyszłym roku na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rainbow Six: Siege to ósma odsłona znanej serii strzelanin taktycznych sygnowanych imieniem Toma Clancy’ego. Pierwszy tytuł ujrzał światło dzienne w 1998 roku i doczekał się sześciu kontynuacji, a także licznych rozszerzeń, jak również spin-offa przeznaczonego na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Ostatnią grą z serii, nie licząc w/w wspomnianego spin-offa, jest Rainbow Six: Vegas 2 wydane w 2008 roku.