Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2019, 10:33

autor: Adrian Werner

RAGE 2 na 9-minutowym gameplayu

Bethesda Softworks wypuściła nowy gameplay z RAGE 2, czyli gry FPS, nad którą pracują id Software i Avalanche Studios. Filmik pokazuje dziewięć minut rozgrywki.

Gra ukaże się w maju. - RAGE 2 na 9-minutowym gameplayu - wiadomość - 2019-02-13
Gra ukaże się w maju.
RAGE 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Avalanche Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 maja 2019 r.

Jeszcze trzy miesiące dzielą nas od premiery postapokaliptycznego FPS-a RAGE 2. Oczekiwanie na grę umilić powinien nowy materiał wideo, ukazujący 9-minutowy fragment rozgrywki.

Gameplay zarejestrowano na podstawie wersji pre-beta, więc niektóre elementy mogą jeszcze ulec zmianie. Filmik daje jednak niezłe pojęcie o tym, co zaoferuje pełne wydanie gry. Możemy na nim obejrzeć m.in. sekwencje za kierownicą pojazdu oraz walkę z dużą grupą wrogów broniących dostępu do Arki, gdzie bohater ma nadzieję znaleźć technologię sprzed apokalipsy.

Filmik pokazuje również w akcji liczne pomysłowe gadżety, które pomogą nam w walce, takie jak bariery energetyczne czy granaty implozyjne. Gameplay wieńczy starcie z bossem kierującym mechem.

RAGE 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 14 maja 2019 roku i zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Warto wspomnieć, że w RAGE 2 zabraknie multiplayera, gdyż autorzy chcą całą uwagę poświęcić kampanii dla pojedynczego gracza. Możliwe jest za to wsparcie dla modów, ale twórcy rozważą jego wprowadzenie dopiero po wydaniu gry. Ponadto wiele wskazuje na to, że wersja pecetowa pominie Steama i dostępna będzie tylko przez klienta Bethesdy.

  1. Oficjalna strona RAGE 2
  2. RAGE 2 – kompendium wiedzy
  3. Graliśmy w RAGE 2 – Doom w postapokaliptycznej piaskownicy