Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 listopada 2014, 11:28

QLOC szuka testerów gier w Warszawie

Firma QLOC, specjalizująca się w portingu, testowaniu i lokalizacjach gier wideo, poszukuje pracowników na stanowisko testera w swojej siedzibie w Warszawie. Do wymagań należy m.in. pełnoletność, dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, średnie wykształcenie i oczywiście duże doświadczenie z grami.

Marzy Wam się zarabianie na życie jako gracz? Jeśli tak, to powinniście być zainteresowani ofertą pracy w warszawskiej firmie QLOC – spółka ta, specjalizująca się w portingu, testowaniu i lokalizacjach gier wideo, rozgląda się za pracownikami na stanowisku testera w swojej siedzibie w stolicy Polski. Do Waszych obowiązków należałoby sprawdzanie funkcjonalności różnych elementów produkcji, przeprowadzanie kontroli polskich lokalizacji gier pod kątem spójności oraz poprawności językowej (w przypadku testów lingwistycznych), raportowanie napotkanych błędów oraz ogólne ocenanie jakości tytułów. Rzecz jasna, do wykonywania takiej pracy nie wystarczy miłość do gier i możliwość pochwalenia się ukończeniem setek produkcji (na pececie i/lub konsolach) – poza doświadczeniem wymagane są:

  • pełnoletność;
  • przynajmniej średnie wykształcenie;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym, umożliwiającym płynną komunikację;
  • doskonała znajomość gramatyki, ortografii i stylistyki języka polskiego (w przypadku testów lingwistycznych);
  • umiejętność jasnego i zwięzłego opisywania problemów;
  • umiejętność pracowania w grupie i pod presją czasu;
  • dogłębna znajomość pakietu Microsoft Office.

Oprócz tego mile widziana jest ogólna znajomość branży gier wideo, jak również, rzecz oczywista, posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku. Ponadto w przypadku testów lingwistycznych firma QLOC ceni sobie absolwentów studiów na kierunkach lingwistycznych lub humanistycznych.

Pracując jako tester, nie dość, że gracie, to jeszcze zwykle macie styczność z tytułami, które dopiero mają ukazać się na rynku. - QLOC szuka testerów gier w Warszawie - wiadomość - 2014-11-10
Pracując jako tester, nie dość, że gracie, to jeszcze zwykle macie styczność z tytułami, które dopiero mają ukazać się na rynku.

Jeśli spełniacie powyższe wymogi i jesteście zainteresowani ofertą, wyślijcie CV oraz list motywacyjny po angielsku na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując swoje imię i nazwisko oraz dopisek „TESTER”. Nie zapomnijcie też o dodaniu standardowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”.