Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 października 2021, 13:54

Pyrkon 2022 - ruszyła przedsprzedaż biletów na wydarzenie

Dziś rusza przedsprzedaż biletów na Pyrkon 2022. Organizatorzy zdradzili ceny, a także warunki wcześniejszego zakupu wejściówek.

W SKRÓCIE:
  • Dziś rusza przedsprzedaż biletów na Pyrkon 2022.
  • Najwcześniej zakupu mogą dokonać posiadacze pakietu Allegro Smart.
  • Sprzedaż dla wszystkich chętnych rozpocznie się 24 października.

Dziś rusza przedsprzedaż biletów na Pyrkon 2022. Zakupu najwcześniej dokonać mogą posiadacze pakietu Smart od Allegro. Dzięki niemu możliwe jest nabycie wejściówek w dniach 20-24 października w tym miejscu. Ich zakup w tym okresie wiąże się z uzyskaniem dodatkowego tokenu do wykorzystania przy rejestracji na prelekcje. W ofercie specjalnej Allegro bilety kosztują 129 złotych.

Osoby, które nie posiadają pakietu Smart, będą mogły nabyć wejściówki od 24 października. Początkowo kosztować będą one również 129 złotych, a w zestawie otrzymacie dwa tokeny. Z czasem, bliżej wydarzenia, cena biletów będzie jednak rosnąć. W dniu imprezy będzie ona wynosić już 159 złotych, a w zestawie nie znajdzie się ani jeden token. Wszelkie dodatkowe informacje na temat sprzedaży karnetów na Pyrkon 2022 znajdziecie na oficjalnej stronie.

Tym razem wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Poznaniu. Konwent potrwa od 17 do 19 czerwca 2022 roku. Aktualnie odbywa się zaś PyrkONline, czyli specjalne internetowe wydarzenie przygotowane przez organizatorów klasycznego Pyrkonu. Potrwa ono do 24 października. Wszystkie prelekcje, które odbyły się do tej pory, możecie obejrzeć na stronie Allegro.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.