Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 kwietnia 2020, 15:00

Pyrkon 2021 – wrócimy silniejsi!

Z punktu widzenia naszej firmy najważniejsza informacja mijającego tygodnia dotyczy przełożenia Pyrkonu, czyli imprezy, w której organizację byliśmy bardzo zaangażowani. Wiemy już, że w tym roku nie zobaczymy się z Wami w Poznaniu, ale zaręczamy, że wrócimy w roku przyszłym i to silniejsi.

Chciałbym dziś móc powiedzieć, że do rozpoczęcia tegorocznej edycji Pyrkonu pozostały zaledwie dwa tygodnie (słowa te piszę w piątkowe przedpołudnie) i już niedługo zobaczymy się w Poznaniu, ale koronawirus mocno zweryfikował nasze plany. Najpierw upadł termin majowy, a wczoraj lipcowy, bo teraz jesteśmy już absolutnie pewni, że o zorganizowaniu tej imprezy w pierwszym miesiącu wakacji nie ma mowy. Decyzja ta nie była dla nas łatwa, bo poświęciliśmy naprawdę mnóstwo czasu i wysiłku, żeby przygotować dla Was moc różnorodnych atrakcji, ale z drugiej strony zebrane doświadczenia z pewnością nie pójdą na marne.

Jedno jest pewne, to nie koniec naszej współpracy z Pyrkonem. Na imprezie na pewno się pojawimy i nadal będziemy mieć w opiece Strefę Gier Video, czyli jedną dużą halę, w całości dedykowaną elektronicznej rozrywce. Nowy termin został już ustalony (14-16 maja 2021) i choć w tym momencie wydaje się on bardzo odległy, jesteśmy pewni, że ten rok szybko zleci. Nic nie zmienia się także w naszych planach dotyczących GRYOffline.pl, czyli imprezy, która najstarszym naszym Czytelnikom jest także znana pod nazwą „Piknik”. Przyszłoroczna edycja odbędzie się właśnie na Pyrkonie, czyli dokładnie tak, jak było to planowane w tym roku.

Na koniec zapewniamy Was, że nie siedzimy z założonymi rękami, czekając na zakończenie kwarantanny. W tych nietypowych, by nie rzec „trudnych” czasach, intensywnie pracujemy nad atrakcjami innego kalibru. Jakimi? Szczegółów dziś zdradzać nie będziemy, ale możecie być pewni, że wszystkiego dowiecie się już niedługo. Nadchodzące tygodnie w ogóle zapowiadają się pasjonująco, bo wreszcie zobaczymy zapowiedzi nowych gier, które na dodatek ukażą się stosunkowo szybko. Biorąc pod uwagę letarg, w jaki ostatnio popadła niemal cała branża, jest to z pewnością bardzo dobra wiadomość.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeśli spodobał Ci się ten tekst i chcesz otrzymywać go przed wszystkimi, zapisz się do naszego newslettera.