Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2020, 13:26

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Przekładamy Pyrkon i GRYOffline na rok 2021

Choć liczyliśmy, że uda nam się zrealizować nasze tegoroczne plany, przyszedł czas na ostateczne decyzje. Już oficjalnie możemy podać nową datę Pyrkonu oraz GRYOffline.

By pozostać w duchu wszystkich aktualnych komunikatów, powinniśmy zacząć tę wiadomość od słów: „W tej trudnej i wymagającej sytuacji…”. Doskonale wiecie jednak, w jakiej sytuacji się znajdujemy, więc porozmawiajmy sobie po prostu w cztery oczy.

Przekładamy Pyrkon i GRYOffline na rok 2021 - ilustracja #1
Prosto z mostu.

Ten rok miał być dla nas – redakcji oraz czytelników – wyjątkowy. Czuliśmy, że jesteśmy w końcu gotowi na pójście z GOF-em o krok dalej i zrobienie naszej imprezy na kompletnym wypasie. Ostatnie GRYOffline w Fortach Kleparz, a także angażowanie się w większe wydarzenia w całej Polsce dały nam dużo doświadczenia i wiarę, że jesteśmy gotowi na jeszcze więcej i jeszcze lepiej. Według pierwotnych planów mieliśmy się zobaczyć z Wami za nieco ponad dwa tygodnie. Zagrożenie wirusem wymusiło jednak przełożenie imprezy na nowy, lipcowy termin. Nie ukrywamy, że sami nie wiedzieliśmy, czy jest to realne założenie, ale nie ustawaliśmy w przygotowaniach – gdyby było już bezpiecznie, chcieliśmy i my być gotowi z GOF-em, jaki sobie zaplanowaliśmy.

Jako współorganizatorzy Pyrkonu – w końcu Strefa Gier Video była naszą odpowiedzialnością – musimy dziś jednak powiedzieć Wam (i sobie), że lipiec nie jest wykonalny. Można było co prawda próbować jeszcze z jesienią, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wybranie tak niedalekiego terminu mogłoby oznaczać konieczność przełożenia imprezy raz jeszcze.. Pyrkon ma więc nowy termin: 14–16 maja 2021, my zaś mamy nadzieję, że wtedy zorganizujemy wymarzony GOF, na którego przygotowanie poświęciliśmy do dziś niezliczone godziny.

Przekładamy Pyrkon i GRYOffline na rok 2021 - ilustracja #2
Tak to ostatecznie wygląda.

Co więc czeka nas dalej? Jako redakcja GRYOnline.pl oraz cały zespół wideo kanałów TVGRYpl i TvFilmy pracujemy nadal nad oferowaniem Wam ciekawych treści, przy których możecie dobrze spędzić czas albo pokłócić się z nami w komentarzach. Codziennie będą na Was czekać nowe wiadomości ze świata i artykuły, codziennie będziemy mieli dla Was kolejne filmy i kilka razy w tygodniu postreamujemy dla Was na kanale TVGRYplus. Pracujemy też nad pewnymi eventami online, które mogłyby zapełnić pustkę po imprezach mających odbyć się w ciągu najbliższych miesięcy, a które organizatorzy musieli odwołać. O szczegółach naszych działań będziemy mówić więcej, gdy wszystko nabierze finalnego kształtu.

Dzięki, że jesteście z nami, nawet jeśli nie zawsze się ze sobą zgadzamy. Uważajcie na siebie!