Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 29 maja 2014, 18:46

Pudelkowe wydanie World of Tanks: Xbox 360 Edition

Aktualizacja „Sowiecka stal” będzie największą aktualizacją, jakiej doczekała się konsolowa wersja „czołgów”.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming ma przyjemność poinformować o szczegółach zbliżającej się aktualizacji „Sowiecka Stal” oraz o pudełkowej edycji gry World of Tanks: Xbox 360 Edition o nazwie „Gotowy do walki”.

Aktualizacja „Sowiecka stal” będzie największą aktualizacją, jakiej doczekała się konsolowa wersja „czołgów”. Zestaw maszyn w grze poszerzy się o 29 jednostek produkcji rosyjskiej – lekkich, średnich i ciężkich, co łącznie z obecnymi da 150 czołgów do wyboru. Wśród najbardziej kultowych jednostek znajdą się m.in. świetny w walce na bliską odległość IS-3 czy król ulicznych bitew, niszczyciel ISU-152. Dodatkowo w grze pojawią się dwie nowe mapy – Komarin i Ensk.

Ponadto, w sklepach na całym świecie pojawi się pudełkowa edycja gry World of Tanks: Xbox 360 Edition o nazwie „Gotowy do walki”. Zawartość pudełka przedstawi się następująco:

  1. Lekki czołg premium Panzer 38H znany z dobrego pancerza i szybkostrzelnego działa
  2. 3 dni konta premium dającego 50% szybszy przyrost kredytów i doświadczenia
  3. 200 000 kredytów
  4. 1500 sztuk złota
  5. 30 dni subskrypcji usługi Xbox Live Gold
  6. Pełna gra World of Tanks: Xbox 360 Edition na płycie.

Pudełkowa edycja World of Tanks: Xbox 360 Edition “Gotowy do walki” pojawi się w sklepach na całym świecie w sierpniu bieżącego roku w cenie 69,90 PLN.