Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2021, 12:16

Pudełkowe Diablo 2 Resurrected wygląda imponująco, ale trafiło do wybranych

W sieci pojawiły się zdjęcia specjalnej edycji Diablo 2: Resurrected. Wielu graczy chciałoby, aby z czasem trafiła ona do normalnej sprzedaży.

W SKRÓCIE:
  • W sieci pojawiły się zdjęcia wersji prasowej Diablo 2: Resurrected.
  • Zawiera ona kilka bonusowych gadżetów, wśród których znajduje się replika Kamienia Jordana.
  • Na razie zestaw trafił jedynie do wybrańców i nie można go kupić.

W Internecie pojawiły się zdjęcia wersji prasowej Diablo 2: Resurrected, która trafiła do wybranych członków społeczności gry. Jej zawartość sprawia jednak, że wielu graczy chciałoby, aby czym prędzej wylądowała w normalnej sprzedaży. Gadżety znajdujące się w dużym pudełku są bowiem prawdziwą gratką dla fanów serii.

Pudełkowe Diablo 2 Resurrected wygląda imponująco, ale trafiło do wybranych - ilustracja #1
Źródło: Twitter

W zestawie znajduje się oczywiście gra w specjalnym opakowaniu oraz kilka ciekawych dodatków: słuchawki z logiem produkcji, skarpetki, a także ostry sos, który nazwano Portalem do piekła. Najwięcej uwagi graczy przyciągnął jednak ostatni element pakietu.

W niewielkiej szkatułce znajduje się replika Kamienia Jordana (Stone of Jordan). Na tekturowej podstawce zauważyć można też statystyki pierścienia zaczerpnięte wprost z gry. Trzeba przyznać, że ten konkretny element zestawu prezentuje się naprawdę imponująco. Możliwość posiadania go także poza grą byłaby dla większości fanów nie lada gratką.

Pudełkowe Diablo 2 Resurrected wygląda imponująco, ale trafiło do wybranych - ilustracja #2
Źródło: Twitter

To także ciekawy wybór ze strony studia Blizzard Entertainment. Kamień Jordana jest bowiem przedmiotem, który pełni szczególną rolę w Diablo 2. W pewnym momencie pierścień ten był wręcz alternatywną walutą. Jego sprzedaż (w odpowiedniej liczbie sztuk) pozwalała na przyzwanie specjalnego bossa znanego jako Über Diablo.

Niestety zestaw ten nie jest dostępny w normalnej sprzedaży. Fani trzymają jednak kciuki, aby w przyszłości pojawiła się możliwość jego nabycia.