Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2021, 12:16

Pudełkowe Diablo 2 Resurrected wygląda imponująco, ale trafiło do wybranych

W sieci pojawiły się zdjęcia specjalnej edycji Diablo 2: Resurrected. Wielu graczy chciałoby, aby z czasem trafiła ona do normalnej sprzedaży.

W SKRÓCIE:
  • W sieci pojawiły się zdjęcia wersji prasowej Diablo 2: Resurrected.
  • Zawiera ona kilka bonusowych gadżetów, wśród których znajduje się replika Kamienia Jordana.
  • Na razie zestaw trafił jedynie do wybrańców i nie można go kupić.

W Internecie pojawiły się zdjęcia wersji prasowej Diablo 2: Resurrected, która trafiła do wybranych członków społeczności gry. Jej zawartość sprawia jednak, że wielu graczy chciałoby, aby czym prędzej wylądowała w normalnej sprzedaży. Gadżety znajdujące się w dużym pudełku są bowiem prawdziwą gratką dla fanów serii.

Pudełkowe Diablo 2 Resurrected wygląda imponująco, ale trafiło do wybranych - ilustracja #1
Źródło: Twitter

W zestawie znajduje się oczywiście gra w specjalnym opakowaniu oraz kilka ciekawych dodatków: słuchawki z logiem produkcji, skarpetki, a także ostry sos, który nazwano Portalem do piekła. Najwięcej uwagi graczy przyciągnął jednak ostatni element pakietu.

W niewielkiej szkatułce znajduje się replika Kamienia Jordana (Stone of Jordan). Na tekturowej podstawce zauważyć można też statystyki pierścienia zaczerpnięte wprost z gry. Trzeba przyznać, że ten konkretny element zestawu prezentuje się naprawdę imponująco. Możliwość posiadania go także poza grą byłaby dla większości fanów nie lada gratką.

Pudełkowe Diablo 2 Resurrected wygląda imponująco, ale trafiło do wybranych - ilustracja #2
Źródło: Twitter

To także ciekawy wybór ze strony studia Blizzard Entertainment. Kamień Jordana jest bowiem przedmiotem, który pełni szczególną rolę w Diablo 2. W pewnym momencie pierścień ten był wręcz alternatywną walutą. Jego sprzedaż (w odpowiedniej liczbie sztuk) pozwalała na przyzwanie specjalnego bossa znanego jako Über Diablo.

Niestety zestaw ten nie jest dostępny w normalnej sprzedaży. Fani trzymają jednak kciuki, aby w przyszłości pojawiła się możliwość jego nabycia.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej