Puchar Polski LOL na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Wielkie emocje, niezapomniane wrażenia, epickie wydarzenie! Już 11 listopada w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich rozegrany zostanie wielki finał Pucharu Polski League of Legends!

Przemysław Zamęcki

Komentarze

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Po wyjątkowym PGA nie zdołał jeszcze opaść kurz, a tu już kolejne zaproszenie na równie ekscytujące wydarzenie!

Dokładnie 11 listopada 2014 r. będzie można wziąć udział w finałowej rozgrywce największego w Polsce turnieju League of Legends, który organizowany jest w pełni przez Riot Games. Do walki o największe trofeum – Puchar Polski – przystąpiło aż 849 amatorskich drużyn z całego kraju. Finałowe starcie stoczą z sobą dwie najlepsze ekipy, ale tylko jedna z nich nosić będzie miano Mistrzów Polski League of Legends a także posiądzie nagrodę w wysokości 6 000 euro!

Puchar Polski LOL na Międzynarodowych Targach Poznańskich - ilustracja #1

Zwycięzcami tego wyjątkowego turnieju będą również widzowie, którzy poza emocjami sięgającymi zenitu zdobędą w cenie biletu niepowtarzalną okazję osobistego spotkania się z członkami polskiej załogi Riot Games oraz spróbowania swoich sił w konkursach i quizach z odjazdowymi nagrodami. Każdy posiadacz ważnego biletu otrzyma czapkę Teemo oraz dwie skórki - Riot Kayle i Arcade Miss Fortune.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 20:00. Widzów powita rapowy bit Cookie M, znanego z muzycznego alfabetu LoL’a, który specjalnie na dzień finałów nagrywa hiphopowy kawałek. W pierwszych godzinach finałów będzie można zmierzyć się oko w oko z ekipą Riot Games i pokazać im, kto rządzi na Summoner’s Rift.

Punktem kulminacyjnym Pucharu Polski będą oczywiście finałowe walki, które odbędą się między TEAM ROCK PP i Kolejny Cios (poprzednio jestesmyporzadni), które będzie komentować Michał „Avahir” Kudliński oraz Dominik „NeroIntegrate” Dąbrowski. Finaliści będą walczyć do dwóch wygranych.

Bilety na Puchar Polski League of Legends, w cenie których znajduje się wiele ekstra gamingowych gadżetów, to jedyne 25 zł.

Bilety można kupić na Ticketpro https://www.ticketpro.pl/jnp/inne/1465500-puchar-polski-legaue-of-legends.html

Uwaga: Zostało już tylko 1 000 wolnych miejsc!

Przemysław Zamęcki

Autor: Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

The Force Awakens podtytułem Star Wars: Episode VII

Następny
The Force Awakens podtytułem Star Wars: Episode VII

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wszyscy fani otrzymają 16 darmowych dodatków

Poprzedni
Wiedźmin 3: Dziki Gon - wszyscy fani otrzymają 16 darmowych dodatków

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl