Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Hewlett-Packard Press Release 26 lipca 2017, 17:56

Puchar Polski Cybersport przepustką do finału międzynarodowego turnieju OMEN by HP League of Legends Combat

Już dzisiaj startuje druga edycja Pucharu Polski Cybersport, której partnerem jest OMEN by HP. Finały zawodów zostaną rozegrane w czasie tegorocznej odsłony Poznań Game Arena.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W Pucharze Polski Cybersport, którego partnerem jest OMEN by HP może wystartować każda chętna drużyna. Polscy zawodnicy będą konkurować ze sobą w takich grach jak Counter-Strike: Global Offensive , czy League of Legends. Rywalizacja toczyć się będzie o 50 000 złotych – po 25 000 złotych na każdy tytuł. Pierwszym etapem zmagań będą kwalifikacje, a dokładnie cztery otwarte turnieje, w których drużyny powalczą o punkty rankingowe. Do rozgrywek zaproszono też mistrzów poprzedniego sezonu oraz inne, rozpoznawalne na arenie krajowej ekipy: PRIDE i Team Kinguin w zmaganiach Counter Strike: Global Offensive oraz Pompa Team Yellow i Team 1 w League of Legends.

Profesjonalni gracze oczekują, że komputery, na których grają zapewnią im jak najlepszą częstotliwość wyświetlania klatek oraz wysoką wydajność podczas rozgrywki, a laptopy OMEN by HP 15 i OMEN by HP 17 obsługują najszybsze dostępne dziś technologie. Poza tym, seria najnowszych urządzeń i peryferii OMEN by HP została stworzona po wielu konsultacjach z graczami i mamy poczucie, że naprawdę sprostaliśmy ich oczekiwaniom – mówi Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, HP Inc Polska.

Zwycięstwo drużyny LOL-a w Pucharze Polski Cybersport daje bezpośrednie miejsce w finale międzynarodowego turnieju OMEN by HP League of Legends Combat, który odbędzie się 19-22 października br. podczas imprezy FOR Gamers w czeskiej Pradze. Każdy z zawodników ze zwycięskiej drużyny turnieju OMEN by HP League of Legends Combat otrzyma w ramach nagrody najnowsze laptopy OMEN by HP.

Szczegółowe informacje na temat turnieju OMEN by HP League of Legends Combat dostępne będą na oficjalnej stronie wydarzenia: http://forgames.cz/en/

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.