Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 31 marca 2021, 19:38

PS Plus w kwietniu: Days Gone, Oddworld: Soulstorm i Zombie Army 4: Dead War

Sony ujawniło nowe gry w usłudze PlayStation Plus w kwietniu. W przyszłym miesiącu sprawdzimy Days Gone, Oddworld: Soulstorm i Zombie Army 4: Dead War.

Ostatni dzień marca przyniósł ze sobą zapowiedź gier, które w kwietniu będą mogli sprawdzić posiadacze abonamentu PlayStation Plus. Tym razem otrzymają oni tylko trzy produkcje, z czego dwie będą dostępne zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5 (w ramach wstecznej kompatybilności). Są to przygodowa gra akcji Days Gone oraz Zombie Army 4: Dead War, czyli nowa strzelanka od twórców Sniper Elite 4.

Natomiast tylko abonenci PlayStation Plus posiadający PS5 zagrają w Oddworld: Soulstorm. Kontynuacja Oddworld: Abe's Oddysee New 'n' Tasty, a zarazem remake kultowego Abe’s Exoddus zadebiutuje – tak jak zapowiadano – jednocześnie z nową ofertą usługi Sony, czyli 6 kwietnia. Wszystkie trzy gry będą dostępne do 3 maja.

Oferta PS Plus na kwiecień

  1. Oddworld: Soulstorm (PS5) – od 6 kwietnia do 3 maja
  2. Days Gone (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 6 kwietnia do 3 maja
  3. Zombie Army 4: Dead War (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 6 kwietnia do 3 maja

Gry wycofane z PS Plus w kwietniu

  1. Final Fantasy VII Remake (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)
  2. Remnant: From the Ashes (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)
  3. Farpoint (PS4, PS5)
  4. Maquette (PS5)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.