Przeciek zdradza tytuł i potencjalny charakter nowego Warbonda w Helldivers 2

Sony chyba popełniło błąd przy promowaniu najnowszych obligacji wojennych Helldivers 2 i tym samym zdradziło tytuł następnej przepustki bojowej.

Jakub Błażewicz

Przeciek zdradza tytuł i potencjalny charakter nowego Warbonda w Helldivers 2, źródło grafiki: Arrowhead Game Studios / Sony Interactive Entertainment..
Przeciek zdradza tytuł i potencjalny charakter nowego Warbonda w Helldivers 2 Źródło: Arrowhead Game Studios / Sony Interactive Entertainment..

Sony mogło przypadkiem zdradzić tytuł następnej przepustki bitewnej Helldivers 2. Wszystko przez komunikat wyświetlony na konsolach PlayStation 5, w którym zachęcano do nabycia najnowszych obligacji wojennych w grze zespołu Arrowhead Game Studios.

Sęk w tym, że w wiadomości podano zły tytuł. Zamiast Viper Commandos (polski tytuł: Komandos Żmija) w treści znalazła się nazwa Freedom's Flame. Żadna z dotychczasowych przepustek nie nosiła takiego tytułu (via serwis Reddit).

Jako że była to tylko notyfikacja, a nie faktyczne ogłoszenie lub oferta, komunikat nie zdradza wiele na temat zawartość domniemanego Warbonda. Niemniej wygląda na to, że kolejne obligacje wojenne skupią się na gorących sposobach szerzenia demokracji, zapewne z pomocą miotacza ognia, ale też na pancerzach ratujących życie (być może ognioodpornych?).

Miejcie przy tym na uwadze, że na następnego battle passa przyjdzie graczom długo poczekać. Studio Arrowhead zmieniło bowiem podejście do rozwoju gry, stawiając na rzadsze, ale bardziej dopracowane obligacje wojenne oraz aktualizacje. Niemniej przeciek Sony może sugerować, że deweloperzy mają już gotowy przynajmniej motyw nowej przepustki bojowej.

  1. „Przepraszam, że spuściłem na was nalot” to kwestia, której bardzo szybko nauczyłem się w Helldivers 2
  2. Recenzja gry Helldivers 2 – to jedna z najlepszych pozycji w historii do grania z kolegami
Helldivers 2

Helldivers 2

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 8 lutego 2024

Informacje o Grze
8.5

GRYOnline

7.6

Gracze

7.6

Steam

8.3

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Jakub Błażewicz

Autor: Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

Twisters to „letni blockbuster w starym stylu”. Recenzje na Rotten Tomatoes zachwalają „najlepsze widowisko od czasu Top Guna 2”

Następny
Twisters to „letni blockbuster w starym stylu”. Recenzje na Rotten Tomatoes zachwalają „najlepsze widowisko od czasu Top Guna 2”

Ruszyła letnia wyprzedaż w Epic Games Store. To dobra okazja, aby kupić DLC do gier, które dostaliście za darmo

Poprzedni
Ruszyła letnia wyprzedaż w Epic Games Store. To dobra okazja, aby kupić DLC do gier, które dostaliście za darmo

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl