Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2013, 13:45

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Promocje w sklepie EA Origin z okazji targów E3 2013

Firma Electronic Arts przygotowała promocje na gry w sklepie cyfrowej dystrybucji EA Origin z okazji trwających targów E3 w Los Angeles. 50-procentowe obniżki obejmują między innymi takie tytuły jak Battlefield 3 Premium, Crysis 3, Dead Space 3 czy trylogię Mass Effect. Akcja potrwa przez tydzień.

Ceny elektronicznych wersji gier Electronic Arts obcięte o połowę - Promocje w sklepie EA Origin z okazji targów E3 2013 - wiadomość - 2013-06-13
Ceny elektronicznych wersji gier Electronic Arts obcięte o połowę

Firma Electronic Arts postanowiła zrobić niespodziankę graczom, obniżając o 50% ceny swoich gier znajdujących się w ofercie sklepu EA Origin. Promocję przygotowano z okazji tegorocznych targów E3, które rozpoczęły się na początku tego tygodnia. Wyprzedaż potrwa od dzisiaj do 19 czerwca włącznie.

Cięcie cen objęło takie gry jak:

Na tym lista się nie kończy – kilkadziesiąt innych tytułów oraz dodatków do nich można znaleźć na specjalnie przygotowanej na czas promocji podstronie sklepu EA Origin. Ceny gier w wersji cyfrowej zaczynają się od 14,90 zł i większość nie przekracza sumy 100 zł (poza wyjątkami, np. Dragon Age: Origins - Ultimate Edition – z 209 zł na 104,50 zł).

Kilka przykładowych pozycji ze sklepu EA Origin - Promocje w sklepie EA Origin z okazji targów E3 2013 - wiadomość - 2013-06-13
Kilka przykładowych pozycji ze sklepu EA Origin

Co należy jeszcze dodać, promocja nie dotyczy wydanej w w marcu tego roku strategii SimCity, a także produkcji dostępnych w przedsprzedaży. Z wyprzedaży wykluczono także punkty oraz abonamenty do gier.

Przypominamy, że firma EA zrobiła na początku tygodnia inną niespodziankę – DLC Walka w zwarciu do Battlefielda 3 jest obecnie rozdawane za darmo (także z okazji trwających targów E3) graczom posiadającym podstawową wersję gry. Inicjatywa zakończy się – podobnie jak promocje w sklepie EA Origin – w przyszłym tygodniu.