Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 października 2020, 12:20

autor: AlexB

Promocje na Steam, wystartował Festiwal Cyfrowych Gier Planszowych

Na Steamie wystartował Festiwal Cyfrowych Gier Planszowych. Do 26 października na platformie firmy Valve odbędzie się mnóstwo dyskusji, pogadanek i transmisji prezentujących zabawę w pozycjach rozmywających granicę między produkcjami fizycznymi a cyfrowymi.

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku tygodni, wczoraj na Steamie rozpoczął się zorganizowany z niezależnym brytyjskim studiem Auroch Digital Festiwal Cyfrowych Gier Planszowych. W jego ramach na tej popularnej platformie cyfrowej dystrybucji firmy Valve odbędzie się blisko 40 godzin transmisji na żywo na temat produkcji „rozmywających granicę między grami fizycznymi a cyfrowymi”. Podczas wydarzenia nie zabraknie licznych gameplayów, dyskusji i pogadanek ze znamienitymi gośćmi itp. Pełen harmonogram znajdziecie w tym miejscu. Wszystko potrwa do poniedziałku 26 października.

To jeszcze nie wszystko. Częścią Festiwalu Cyfrowych Gier Planszowych na Steamie jest również promocja na wybrane tytułu. Taniej możemy zakupić takie produkcje, jak Sid Meier's Civilization VI, Total War: Warhammer II, Tabletop Simulator, Frostpunk, XCOM 2 czy Battlefleet Gothic: Armada 2. Ponadto część pozycji można także przetestować za darmo dzięki ich wersjom demonstracyjnym.

Wszelkie dodatkowe szczegóły na temat Festiwalu Cyfrowych Gier Planszowych znajdziecie na jego oficjalnej stronie na platformie Steam. Wystarczy, że klikniecie ten link.

  1. Oficjalna strona platformy Steam