Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 stycznia 2021, 10:45

autor: Czarny Wilk

Promocje na gamepady do Xbox Series X/S w polskich sklepach

Kontrolery do najnowszych konsol firmy Microsoft możemy kupić taniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Microsoft przygotował specjalną promocję na gamepady do swoich najnowszych konsol. Przez kilka najbliższych dni kontrolery do gier kupimy o kilkadziesiąt złotych taniej w najpopularniejszych sieciach sprzedaży.

UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 22 stycznia, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Każdy uczestnik akcji może skorzystać z kodu na dany produkt tylko raz. Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepu. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Promocje na gamepad do konsoli Microsoft Xbox Series X/S

  1. Gamepad Microsoft Xbox Series X/S czarny za 219 zł – Media Expert
  2. Gamepad Microsoft Xbox Series X/S biały za 219 zł – Media Expert
  3. Gamepad Microsoft Xbox Series X/S czarny za 229 zł – RTV Euro AGD, OleOle!, Media Markt
  4. Gamepad Microsoft Xbox Series X/S biały za 229 zł – RTV Euro AGD, OleOle!, Media Markt

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach