Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 4 listopada 2017, 08:18

Promocje mobilne na weekend 4-5 listopada (Iron Marines, Out There, Aralon: Forge and Flame)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Iron Marines, Out There, Aralon: Forge and Flame, Rima: The Story Begins, Templar Battleforce, Time Crash oraz Aurora: Quarantine.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Kosmiczni marines walczą z obcą rasą – stylowe Iron Marines od twórców cyklu Kingdom Rush 40% taniej. - Promocje mobilne na weekend 4-5 listopada (Iron Marines, Out There, Aralon: Forge and Flame) - wiadomość - 2017-11-04
Kosmiczni marines walczą z obcą rasą – stylowe Iron Marines od twórców cyklu Kingdom Rush 40% taniej.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Iron Marines

Aktualny przegląd promocji mobilnych rozpoczynamy od prawdziwej perełki – 40% taniej kupicie obecnie casualowego RTS-a Iron Marines. Dzieło twórców serii Kingdom Rush utrzymane zostało w klimacie science fiction. Opowiada ono o starciu ludzkości z obcą rasą, przypominającą insekty. Obie frakcje dysponują sporą liczbą zróżnicowanych jednostek, w tym zindywidualizowanymi bohaterami, a także szeroką gamą środków zagłady (dla przykładu, ludzie korzystają podczas walk z mechów bojowych). Obszerna kampania pozwala przejąć kontrolę zarówno nad siłami ludzkimi, jak i Obcymi. Nie sposób nie wspomnieć też o cieszącej oko, dwuwymiarowej szacie graficznej.

 1. Android: 12,99 zł
 2. iOS: 13,99 zł

Out There: Omega Edition

Do poniedziałku za kilka złotych kupicie kosmiczną strategię eksploracyjną Out There w rozszerzonej wersji Omega Edition. Dzieło studia Mi-Clos to jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku, którego flagowym przedstawicielem jest FTL: Faster Than Light. Zabawa sprowadza się do przemierzania kosmosu, poszukiwania surowców, rozbudowy statku oraz rozmaitych kontaktów z obcymi rasami. ? Edition przyniosła za sobą ulepszoną grafikę, nowe statki i Obcych, a także alternatywne zakończenie kampanii. Ponadto twórcy rozszerzyli grę o nowe układy planetarne i 50 dodatkowych sekwencji przygodowych. Przy okazji obniżki ceny doczekał się pierwszy epizod udanej interaktywnej graficznej opowieści z elementami przygodowymi Out There: Chronicles.

 1. Out There: ? Edition – Android: ok. 4 zł / iOS: 2,99 zł
 2. Out There: Chronicles Ep. 1 – Android: ok. 4 zł / iOS: 2,99 zł

Rima: The Story Begins

Za połowę ceny zaopatrzycie się w piękną wizualnie platformówkę Rima: The Story Begins, będącą klonem doskonałego Ori and the Blind Forest. Gracz przywraca w niej ład w krainie Ila, która po ataku Cienia i otwarciu Mrocznej Bramy zapadła w wieczny sen. Dokonuje tego przedzierając się przez piękne poziomy, rozwiązując okazjonalne zagadki środowiskowe oraz unikając niebezpiecznych wrogów.

 1. Android: ok. 7 zł

Aralon: Forge and Flame

Firma Crescent Moon Games obniżyła o 80% cenę wydanego w 2013 roku mobilnego RPG-a Aralon: Forge and Flame. Głośny tytuł, opublikowany przez wydawcę cyklu Ravensword oraz kosmicznych Exiles i Morphite, jest obszerną produkcją w stylu The Elder Scrolls. Oeruje w pełni trójwymiarową grafikę, sporych rozmiarów świat do zwiedzania (składający się z trzech potężnych kontynentów), dopracowany system walki w czasie rzeczywistym oraz intrygującą fabułę, która zapewnia kilkadziesiąt godzin zabawy. Uzupełniają ją liczne zadania poboczne, a cztery dostępne klasy i trzy grywalne rasy sprawiają, że zabawa jest wystarczająco urozmaicona. Akcję można obserwować zza placów postaci lub w trybie FPP.

 1. Android: ok. 4 zł

Templar Battleforce

Regularnych, 50-procentowych obniżek ceny doczekuje się ostatnio turowa gra strategiczna z silnie zarysowanymi elementami RPG Templar Battleforce od studia Trese Brothers. Przejmujemy w niej kontrolę nad oddziałem gwiezdnych templariuszy, którzy toczą zaciekłe boje ze starożytną rasą Narvidian. Na ich drodze stają krwiożercze xenosy, gwiezdni piraci, heretycy i całe inne zapomniane zło. Walki odbywają się w ramach obszernej kampanii solowej, podzielonej na 45 intensywnych scenariuszy. Do zadań gracza należy nie tylko dowodzenie oddziałem, ale też rekrutacja nowych żołnierzy oraz planowanie ich rozwoju, w tym ulepszanie znajdujących się na wyposażeniu Leviathanów, czyli swego rodzaju kombinezonów bojowych.

 1. Android: ok. 21,99 zł

Dungeon Rushers

Dungeon crawlery cieszą się całkiem sporą popularnością i z pewnością znajdzie się kilka osób, które zainteresuje przecena Dungeon Rushers. W grze studia Mi-Clos (m.in. także przecenione Out There) rzucamy wyzwanie zaszytemu w najgłębszym lochu władcy mroku. Do dyspozycji otrzymujemy drużynę złożoną z szamana, łuczniczki, wojowniczego krasnoluda oraz barda, u boku których eksplorujemy podziemia i walczymy z przeciwnikami. Bitwy rozgrywane są w systemie turowym, a kluczem do sukcesu jest odpowiednie rozstawienie walczących i rozważne korzystanie z ich zdolności. Odwiedzane miejsca pełne są lootu, a pożądany ekwipunek zdobywamy również za pośrednictwem system craftingu oraz handlu. Oprócz fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza, Dungeon Rushers oferuje arenowy tryb multiplayer.

 1. Android: ok. 4 zł
 2. iOS: 2,99 zł

Time Crash

W tym tygodniu 50-groszową promocją objęto zręcznościowego runnera Time Crash. W tej efektownej produkcji – inspirowanej serią Mirror’s Edge – wcielamy się w agenta sprawującego władzę nad czasem. Przyspieszając i zwalniając jego bieg, a także korzystając z funkcji cofania, niesiemy ratunek upadającemu miastu. Agentowi nieobca jest również technika parkouru – kolejne przeszkody pokonuje za pomocą skoków, ślizgów, odbić od ścian itp. Od czasu do czasu staje również w szranki z członkami wrogiej frakcji. Zabawa toczy się w ramach kampanii, podzielonej na 14 rozległych poziomów, trybu wyzwań (kolejne plansze udostępniane są każdego dnia) oraz opcji Free Roam z niekończącą się rozgrywką.

 1. Android: 50 groszy

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. 1944 Burning Bridges, ACE Academy, Aurora: Quarantine, Bertram Fiddle

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Są wśród nich strategia taktyczna 1944 Burning Bridges, epickie visual novel ACE Academy, logiczna zręcznościówka Aurora: Quarantine oraz zabawna przygodówka point’n’click Bertram Fiddle: Episode 1. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. 1944 Burning Bridges – Android: ok. 3 zł
 2. ACE Academy – Android: ok. 9 zł
 3. Aurora: Quarantine – Android: ok. 5 zł
 4. Bertram Fiddle: Episode 1 – Android: ok. 4 zł
 5. Buff Knight Advanced – Android: za darmo
 6. Duck Warfare – Android: za darmo
 7. Mr Future Ninja – Android: ok. 9 zł
 8. Pixel Defenders Puzzle – Android: 2,99 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne