Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2017, 07:56

autor: Góral

Overwatch - nowa mapa, postać, film animowany i kilka zwiastunów

Podczas imprezy BlizzCon firma Blizzard Entertainment zapowiedziała nową mapę oraz kolejną postać do strzelanki Overwatch. Dodatkowo doczekaliśmy się kilku zwiastunów i filmu animowanego.

Moira to nowa postać wsparcia. - Overwatch - nowa mapa, postać, film animowany i kilka zwiastunów - wiadomość - 2017-11-09
Moira to nowa postać wsparcia.

Podczas imprezy BlizzCon nie mogło zabraknąć atrakcji dla miłośników strzelanki Overwatch. Studio Blizzard Entertainment opublikowało łącznie cztery materiały wideo, zapowiadając jednocześnie nową zawartość. Pierwsze z widocznych poniżej nagrań to kilkuminutowy film animowany Honor i chwała, przedstawiający historię Reinhardta. Nagranie, jak to w przypadku Blizzarda, jest po prostu świetne, więc koniecznie czym prędzej kliknijcie przycisk play.

Kolejne zwiastuny prezentują nową bohaterkę Moirę. Jest to postać wsparcia, korzystająca z biotycznych zdolności. Kobieta dysponuje Biotycznym Chwytem, leczącym sojuszników na niewielkiej odległości. Kule Biotyczne pełnią podobną funkcję, ale mają daleki zasięg i przy okazji ranią wrogów. Zniknięcie to teleportacja na niewielką odległość, a Koalescencja to superzdolność w postaci potężnej wiązki leczącej przyjaciół i raniącej członków przeciwnej drużyny.

Ostatnią nowinką jest mapa Blizzard World, czyli tematyczny park rozrywki, w którym znajdziemy miejsca znane z innych produkcji Blizzarda. O kontrolę nad ładunkiem będziemy walczyć m.in. w Azeroth, Tristram i sektorze Koprulu.

Overwatch dostępny jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych od 24 maja 2016 roku. Od momentu premiery produkcja dorobiła się grona 35 milionów zarejestrowanych użytkowników.