Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweiOSAND
Okładka Out There: Chronicles (iOS)
OkładkaOut There: Chronicles (iOS)

Out There: Chronicles

Mobilna przygodówka stworzona przez francuskie studio Mi-Clos. Pod względem fabularnym Out There: Chronicles jest powiązane ze strategią eksploracyjną Out There, choć jest to raczej tytuł poboczny, a nie pełnoprawna kontynuacja.

Przygodowe | science fiction | kosmiczne | paragrafowe | tekstowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Out There: Chronicles Premiera

7lip2016

AND

20sie2016

iOS

Gry podobne do Out There: Chronicles

80 Days

Fallen London

Space Rangers: Quest

Out There: Chronicles to wydana na system AND i iOS mobilna tekstowa przygodówka należąca do kategorii określanej mianem paragrafówek (ang. gamebook). Projekt opracowało francuskie studio Mi-Clos.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, gra stanowi produkcję poboczną w stosunku do Out There. Ponownie przenosimy się do odległej galaktyki, zamieszkanej przez liczne obce rasy, a głównym bohaterem jest samotny ludzki astronauta.

Tym razem mamy okazję poznać to uniwersum znacznie bliżej. Celem autorów było znaczące rozszerzenie wiedzy fanów o świecie całej marki. Podczas przygód możemy dowiedzieć się m.in. kto stworzył struktury znane jako Arki i poznać odpowiedzi na wiele innych pytań postawionych przez Out There.

Mechanika

Wydane na platformę AND i iOS Out There: Chronicles to tekstowa przygodówka należąca do kategorii określanej jako paragrafówki. Podczas zabawy zajmujemy się więc głównie czytaniem opisów wydarzeń, którym towarzyszą okazjonalne grafiki i animacje. Regularnie musimy także wybierać między kilkoma różnymi akcjami, a podjęte w ten sposób decyzje kierują fabułę na odmienne tory.

Do tego dodano lekkie elementy RPG i strategiczne, w ramach których podczas rozgrywki musimy rozwijać statystyki bohatera oraz zarządzać surowcami jego statku.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Out There: Chronicles: 12+

iOS
AND