Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 października 2021, 12:53

Promocja w Amazon.pl - 20 zł taniej dla klientów Amazon Prime

Amazon przygotował ofertę, w ramach której każda osoba posiadająca abonament Prime może uzyskać zniżkę w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w aplikacji mobilnej. Akcja jest ograniczona czasowo.

Amazon.pl wystartował z pierwszą promocją dla abonentów usługi Prime. W jej ramach każdej osobie, która składa pierwsze zamówienie za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu, przysługuje rabat w wysokości 20 złotych. Aby wykorzystać zniżkę, musicie dokonać zakupów na kwotę przekraczającą 60 zł. Przy finalizacji transakcji należy wpisać kod PRIME20. Cała akcja potrwa do 31 października lub wyczerpania puli kuponów.

Zakup usługę Amazon Prime

Polska wersja usługi Amazon Prime wystartowała w ubiegłym tygodniu. W jej ramach otrzymujemy między innymi dostęp do darmowej i szybkiej dostawy do domu oraz serwisu VOD Prime Video. Wszystko to za relatywnie niską kwotę 49 zł za rok subskrypcji. Ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi abonamentu możecie się zapoznać klikając w poniższy link.

Wszytko o usłudze Amazon Prime

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.