Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2013, 08:30

autor: Góral

Promocja Painkiller Hell & Damnation na Steam - darmowy weekend i obniżka ceny

Od dzisiaj można za darmo bawić się na Steamie multiplayerem gry Painkiller Hell & Damnation. Przy okazji tytuł został przeceniony o 66%. Promocja potrwa do poniedziałku.

W tym tygodniu na weekendową promocję w serwisie Steam załapała się gra Painkiller Hell & Damnation. Do poniedziałku chętni mogą za darmo bawić się w multiplayerze polskiej produkcji, ewentualnie skusić się na zakup pełnej wersji za 6,79 euro (niecałe 30 zł), ponieważ cena tytułu została obniżona o 66%. W ofercie znajdują się także inne pakiety z grą, w tym czteropak Painkiller Hell & Damnation za 20,39 euro (około 87 zł) czy Painkiller Complete Pack za 16,99 euro (72 zł).

W Painkiller Hell & Damnation przeciwnicy nie mogą narzekać na niewielki wzrost. - Promocja Painkiller Hell & Damnation na Steam - darmowy weekend i obniżka ceny - wiadomość - 2013-02-01
W Painkiller Hell & Damnation przeciwnicy nie mogą narzekać na niewielki wzrost.

Painkiller Hell & Damnation ukazało się na Steamie 31 października zeszłego roku. 20 listopada 2012 roku trafiło do Polski za sprawą magazynu CD-Action. Gra jest odświeżoną wersją pierwszej części z 2004 roku, za którą odpowiada polskie studio Farm 51, mające na swoim koncie chociażby strzelankę NecroVision. W kwietniu bieżącego roku tytuł trafi na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Oryginalny Painkiller, stworzony przez studio People Can Fly, ukazał się na komputerach PC w kwietniu 2004 roku. Gra przypadła do gustu zarówno graczom, jak i mediom, dzięki czemu może pochwalić się średnią na serwisie Metacritic wynoszącą 81 punktów. Historia opowiada o niejakim Danielu, który walczy z wysłannikami szatana. Produkcja czerpie garściami z klasycznych gier FPS typu Quake, jednocześnie mając swój własny charakter i styl.