Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2018, 20:45

autor: Vergil

Project Melies od Bloober Team to Layers of Fear 2

Layers of Fear doczeka się kontynuacji. Zapowiedziana w marcu przez Bloober Team gra Project Melies to Layers of Fear 2, o czym firma poinformowała za pośrednictwem krótkiego, klimatycznego zwiastuna swego nowego dzieła.

Polskie studio Bloober Team zapowiedziało kolejny horror. Mowa o Layers of Fear 2, które doczekało się krótkiego, enigmatycznego zwiastuna. Najwyraźniej tym razem trafimy na pokład statku znajdującego się na pełnym morzu, a „nowe arcydzieło”, w którego powstawaniu weźmiemy udział, nie będzie obrazem, lecz filmem. Co ciekawe, w produkcji wystąpi znany z kultowych horrorów Tony Todd, wcielając się w rolę narratora. Obecnie deweloperzy nie podają daty premiery ani platform docelowych – można jednak oczekiwać, że nakładem firmy Gun Media (z którą połączyli siły) tytuł ukaże się na komputerach osobistych i konsolach, podobnie jak pierwsza część serii.

O tym, że Bloober Team pracuje nad nową grą, wiemy od marca, kiedy to autorzy opublikowali jeszcze krótszy zwiastun oraz podzielili się roboczą nazwą swojego projektu – Project Melies – która stanowiła nawiązanie do nazwiska jednego z pionierów kina, Georgesa Méliesa. Poza tym nieco ponad dwa tygodnie temu światło dzienne ujrzała lista projektów, które zyskały dofinansowanie od Komisji Europejskiej, gdzie znalazło się tajemnicze H2O od tego studia. Obecnie nie ma chyba już wątpliwości, że i w tym wypadku chodziło o Layers of Fear 2.

Jeszcze nie wiemy, kiedy ani na jakich platformach Layers of Fear 2 będzie nas straszyć. - Project Melies od Bloober Team to Layers of Fear 2 - wiadomość - 2018-10-26
Jeszcze nie wiemy, kiedy ani na jakich platformach Layers of Fear 2 będzie nas straszyć.
  1. Oficjalna strona internetowa studia Bloober Team
  2. Oficjalna strona internetowa gry Layers of Fear