Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2017, 09:19

autor: Góral

Project CARS 2 ukaże się pod koniec roku

Firma Bandai Namco, wydawca gry Project CARS 2, potwierdziła, że produkcja ukaże się pod koniec roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach. Przy okazji wyścigi studia Slightly Mad doczekały się pierwszego oficjalnego zwiastuna.

Pod koniec stycznia do sieci wyciekł zwiastun gry Project CARS 2, a wczoraj firma Bandai Namco wypuściła w świat komunikat głoszący nawiązanie umowy, na mocy której została wydawcą produkcji. Przy okazji potwierdziła, że tytuł ukaże się pod koniec bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach (Steam). Ostatnia z wymienionych wersji ma wspierać technologię wirtualnej rzeczywistości oraz rozdzielczości do 12K (taki obraz uzyskacie łącząc trzy monitory 4K w swego rodzaju panoramiczny kokpit). O pozostałych rzeczach wiedzieliśmy już wcześniej, ale warto przypomnieć, czego możecie się spodziewać po Project CARS 2.

Project CARS 2 w skrócie:
  • gra wyścigowa od studia Slightly Mad;
  • ukaże się pod koniec roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach;
  • wydawcą została firma Bandai Namco.

Gra rozwinie pomysły wykorzystane w pierwszej części serii. Oznacza to, że otrzymamy grę o symulacyjnym charakterze, w której znajdziemy ponad 170 samochodów i będziemy się nimi ścigać na przeszło 60 trasach. Z nowości możemy oczekiwać różnych warunków panujących na torach – raz będzie padał śnieg, innym razem poślizgamy się na lodzie, wjedziemy w błoto itd. Nie zabraknie też rozmaitych trybów gry, w tym wyczekiwanych przez fanów mistrzostw online.

Ponadto deweloperzy obiecują świetną oprawę graficzną, a mając w pamięci poprzednie Project CARS, możemy śmiało wierzyć im na słowo. Dodatkowo mamy otrzymać realistyczną fizykę aut oraz wymagającą sztuczną inteligencję.

Project CARS 2 to klasyczna kontynuacja – większa, lepsza i ładniejsza od jedynki. - Project CARS 2 ukaże się pod koniec roku  - wiadomość - 2017-02-09
Project CARS 2 to klasyczna kontynuacja – większa, lepsza i ładniejsza od jedynki.

Pierwsza część cyklu okazała się nie tylko udaną produkcją, ale też odniosła komercyjny sukces, gdyż rozeszła się w 2 milionach egzemplarzy. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji w nią zagrać, a posiadacie konsolę Xbox One i aktywny abonament Xbox Live Gold, to od 16 lutego będziecie ją mogli pobrać za darmo.

Project CARS 2 ukaże się pod koniec roku  - ilustracja #3
Project CARS 2 ukaże się pod koniec roku  - ilustracja #4

Ostatnia aktualizacja: 2017-02-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Project CARS 2

Project CARS 2