Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 lutego 2017, 20:38

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS

Zapowiedziana ponad dwa lata temu mobilna wersja RPG akcji Lords of the Fallen zadebiutowała w sklepach Google Play i App Store. Produkcję wyceniono na niecałe 49 zł (Android) i 9,99 euro, a więc około 43 zł (iOS).

Zapowiedziana pod koniec 2014 roku mobilna wersja gry Lords of the Fallen w końcu zadebiutowała na rynku. Produkcja kosztująca około 50 zł w Google Play (kilka złotych mniej w App Store), różni się jednak znacznie od dużego pierwowzoru. Przypominam, że na konsolach i PC-tach jest to RPG akcji w stylu popularnego cyklu Dark Souls. Natomiast na urządzeniach mobilnych to coś pokroju Infinity Blade. Jest to więc gra akcji, w której praktycznie tylko walczymy. Podczas zabawy nie przemierzamy dużego świata, nie zaglądamy w każdy zakamarek w poszukiwaniu cennych przedmiotów, a zamiast tego przeskakujemy z jednego starcia do kolejnego.

Naszym celem jest zlikwidowanie demonicznej królowej Acashy, której stawimy czoła jako jedna z kilku postaci (Harkyn, Yetka i Kaslo). Każda z nich oczywiście dysponuje unikalną bronią, a dodatkowo z czasem zdobywa też materiały pozwalające wytwarzać wyposażenie, w tym zbroje i amulety. Zabawa jest czysto zręcznościowa i polega na wykonywaniu uników, zadawaniu ciosów oraz kontratakowaniu. Wszystko to poprzez stukanie palcem w ekran urządzenia. Dodatkowym plusem jest wysokiej jakości oprawa graficzna.

Jeżeli nie zniechęciła Was dość wysoka cena, to chyba warto sprawdzić przenośne Lords of the Fallen w oczekiwaniu na pełnoprawną kontynuację.

Mobilne Lords of the Fallen to dość droga produkcja. - Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS - wiadomość - 2017-02-08
Mobilne Lords of the Fallen to dość droga produkcja.
Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS - ilustracja #2
Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS - ilustracja #3