Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2017, 18:26

autor: Góral

Project CARS 2 to według recenzentów kawał dobrej gry

W sieci zaczęły się pojawiać recenzje Project CARS 2 od studia Slightly Mad. Wygląda na to, że deweloper stworzył dobry, ale nie idealny produkt.

Project CARS 2 to według recenzentów kawał dobrej gry - ilustracja #1

Pojawiły się pierwsze recenzje Project CARS 2 – drugiej części serii gier wyścigowych zapoczątkowanej w 2015 roku produkcją zatytułowaną Project CARS. Wygląda na to, że ekipa Slightly Mad zdecydowanie stanęła na wysokości zadania i stworzyła bardzo udany projekt. Recenzenci chwalą tytuł za wysokiej jakości oprawę graficzną i dźwiękową, ale to akurat nic dziwnego, w końcu część pierwsza także miała się czym pochwalić. Bardzo dobrze wypadają trasy ze zmiennymi warunkami pogodowymi, które potrafią mocno namieszać w trakcie wyścigu. Pojazdy są bardzo zróżnicowane i oczywiście każdym jeździ się inaczej. Dodatkowo deweloperzy udostępnili szereg opcji związanych z modyfikacjami, które jeszcze bardziej wpływają na zachowanie się maszyn podczas jazdy oraz zmieniają ich wygląd. Poza tym gra jest bardzo rozbudowana pod względem dostępnych rodzajów wyścigów, a ponadto, w odróżnieniu od jedynki, można w nią całkiem przyjemnie bawić się na padzie.

Jeżeli chodzi o niedoróbki, to np. dziennikarz Wccftech stwierdził, że gra ma problemy z systemem kolizji. Redaktor Eurogamera wspomina również o karach otrzymywanych właściwie nie wiadomo za co, a w serwisie God is a Geek możemy przeczytać o nie zawsze dobrze działającej sztucznej inteligencji.

Wybrane recenzje:

Premiera Project CARS 2 odbędzie się 22 września. Gra ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.