Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2007, 12:05

autor: Metatron

Problemy z edycją kolekcjonerską Wiedźmina

Gra Wiedźmin w wersji podstawowej będzie wydana z dodatkami, które zazwyczaj wchodzą w skład edycji kolekcjonerskich (płyta z materiałami wideo, soundtrack, opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego, mapa świata). Limitowana edycja kolekcjonerska ma być jeszcze bogatsza. Niestety, jak się okazało, CD Projekt nie zdoła na czas wydać droższej wersji Wiedźmina.

Gra Wiedźmin w wersji podstawowej będzie wydana z dodatkami, które zazwyczaj wchodzą w skład edycji kolekcjonerskich (płyta z materiałami wideo, soundtrack, opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego, mapa świata). Limitowana edycja kolekcjonerska ma być jeszcze bogatsza. Trudno więc się dziwić, że szybko znaleźli się chętni do jej nabycia, a wszystkie 2999 egzemplarzy zostało zarezerwowanych w 22 godziny po rozpoczęciu przedsprzedaży. Niestety, jak się okazało, CD Projekt nie zdoła na czas wydać droższej wersji Wiedźmina.

W e-mailu wysłanym do osób, które zamówiły edycję kolekcjonerską napisano, że proces produkcji niektórych z elementów wchodzących w skład tego zestawu (m. in. pudełka i albumu) oraz indywidualna numeracja każdego egzemplarza sprawiły, że nie uda się wysłać kompletu przed premierą, jak to było wcześniej obiecane.

Mając do wyboru opóźnienie wysyłki albo wysłanie w terminie samych pozbawionych dodatków gier, a późniejsze dosłanie pozostałych elementów zestawu, CD Projekt zdecydował się na to drugie rozwiązanie – zakładając, że dla graczy i tak najbardziej liczy się sama gra.

Dlatego też na dwa dni przed premierą do osób, które nabyły edycję kolekcjonerską, wysłane zostaną tylko gry. W późniejszym terminie firma na własny kosz dostarczy resztę zestawu.

Przypominamy, że w skład edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina wejdą wszystkie elementy standardowego wydania, plus dodatkowo:

  1. Artbook – kolorowy, na kredowym papierze, w twardej okładce, liczący powyżej 150 stron,
  2. Bestiariusz – kolorowy, na kredowym papierze, w twardej okładce, liczący ok. 120 stron,
  3. unikalny medalion wiedźmiński,
  4. koszulka z logo gry Wiedźmin,
  5. bitewna gra karciana Wiedźmin,
  6. mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.