Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2014, 13:56

autor: Orbech

Pro Evolution Soccer 2015 na PC będzie hybrydą wersji starej i nowej generacji

Targi Gamescom trwają w najlepsze, a my dowiedzieliśmy się kilku nowych informacji na temat gry Pro Evolution Soccer 2015, czyli nowej odsłony znanego cyklu gier o piłce nożnej. Adam Bhatti, menadżer serii, poinformował na swoim Twitterze, że wersja tytułu przeznaczona na pecety będzie hybrydą starej i nowej generacji. Poza tym pokazano długi, trwający prawie 24 minuty, fragment z rozgrywki.

Wersja pecetowa Pro Evolution Soccer 2015 może nie spełnić oczekiwań niektórych fanów. - Pro Evolution Soccer 2015 na PC będzie hybrydą wersji starej i nowej generacji - wiadomość - 2014-08-15
Wersja pecetowa Pro Evolution Soccer 2015 może nie spełnić oczekiwań niektórych fanów.

Przedwczoraj donieśliśmy wam sporo nowych wieści o grze Pro Evolution Soccer 2015 prosto z targów Gamescom w Kolonii. Dzisiejsza informacja może jednak nie ucieszyć tych, którzy posiadają komputery osobiste i są fanami serii, ponieważ kolejna odsłona cyklu ma być na pecetach hybrydą starej i nowej generacji. Poinformował o tym Adam Bhatti, mendażer marki, na swoim Twitterze, który napisał, że Pro Evolution Soccer 2015 na PC ma mieć grafikę lepszą od wersji na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Niestety nie powiedział tego o edycji na next-geny, co powinno zmartwić posiadaczy komputerów osobistych. Jednakże jeśli chodzi o tryby gry i gameplay, to mają one wyglądać tak samo na pecetach, jak na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Gra będzie więc hybrydą wszystkich wersji. Przedstawiciel studia Konami podkreślił również, że twórcy chcieli skupić się przede wszystkim na dostępności i jakości tytułu.

Deweloperzy nie chcą niepokoić pecetowych fanów i dlatego menadżer serii napisał także, by najpierw zagrać i ocenić demo nowego PES-a, a dopiero później dawać upust swojemu rozczarowaniu. Przypominamy, że wersję demonstracyjną gry będzie można wypróbować 17 września na wszystkich platformach sprzętowych.

Poniżej prezentujemy wam nowy materiał z rozgrywki, trwający prawie 24 minuty. Na nagraniu pokazano dwa mecze: Brazylia vs. Niemcy oraz Holandia vs. Hiszpania.

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach