Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2013, 10:26

autor: Góral

Pro Evolution Soccer 2014 - nagranie wideo prezentujące wszystkie nowości

Tegoroczna odsłona piłkarskiej serii gier wideo Pro Evolution Soccer doczeka się wielu większych i mniejszych zmian. Firma Konami postanowiła zaprezentować je wszystkie na specjalnym materiale wideo.

Firma Konami opublikowana nowy materiał wideo, prezentujący wszystkie najważniejsze zmiany, których doczeka się gra Pro Evolution Soccer 2014. Produkcja ukaże się w październiku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, PSP i komputerach PC.

O większości usprawnień wiemy już od jakiegoś czasu. Z najważniejszych nowinek warto wymienić chociażby:

  • wykorzystanie technologii Fox Engine;
  • wdrożenie do zabawy techniki TrueBall, odpowiedzialnej za realistyczną rozgrywkę;
  • stworzenie systemu Motion Animation Stability System (M.A.S.S.), który odpowiadać będzie za animacje kolizji i kontaktów fizycznych pomiędzy zawodnikami.

Oczywiście to nie koniec wszystkich nowości, gdyż twórcy obiecują zmiany w niemal każdym aspekcie gry. Jak to wszystko wygląda w akcji, możecie zobaczyć na poniższym zapisie rozgrywki, opublikowanym przez serwis Gamespot kilkanaście dni temu.

Przypominam także, że gra Pro Evolution Soccer 2014 nie ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4, gdyż twórcy, pisząc w wielkim skrócie, nie chcą jedynie zwiększyć rozdzielczości na next-genach, lecz stworzyć zupełnie nową jakość. Wychodzi więc na to, że PES nowej generacji, wykorzystujący pełnię możliwości technologii Fox Engine, trafi na rynek najwcześniej w przyszłym roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.