Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2013, 15:25

autor: Adrian Werner

Teleglitch: Die More Edition - Paradox Interactive wyda rozszerzoną wersję strzelanki w klimacie survival-horroru

Firma Paradox Interactive ogłosiła, że już wkrótce wyda grę Teleglitch: Die More Edition, czyli rozszerzoną wersję wyśmienitej strzelanki, w której akcja ukazana jest z lotu ptaka.

W rozszerzoną edycję Teleglitch zagramy już wkrótce. - Teleglitch: Die More Edition - Paradox Interactive wyda rozszerzoną wersję strzelanki w klimacie survival-horroru - wiadomość - 2013-06-29
W rozszerzoną edycję Teleglitch zagramy już wkrótce.

Firma Paradox Interactive oraz studio T3P zapowiedziały Teleglitch: Die More Edition, czyli ulepszone wydanie udanej zeszłorocznej strzelanki utrzymanej w klimacie survival horroru i wzbogaconej elementami roguelike. W planach jest wyłącznie wersja pecetowa, a premiera ma nastąpić przed końcem lata.

  1. Teleglitch: Die More Edition – strona oficjalna gry.

Gra zaprezentuje ponurą wizję przyszłości, w której ludzkością rządzą bezwzględne mega-korporacje. Akcja osadzona zostanie na niegościnnej planecie zlokalizowaną daleko od skupisk cywilizacyjnych. W tym odludnym miejscu przedsiębiorstwo znane jako Military Technology Incorporated zbudowało bazę naukową, prowadzącą badania nad ożywianiem martwych tkanek i wykorzystywaniu tej technologii do celów wojskowych.

Kampania rozpoczyna się gdy wypadek w trakcie jednego z eksperymentów doprowadza do śmierci prawie całej załogi. Wcielimy się w ostatniego ocalałego naukowca, dla którego jedyną szansą na przeżycie jest dotarcie na drugi koniec bazy. Nie będzie to łatwe, gdyż na drodze staną mu roboty strażnicze, krwiożercze klony oraz ożywione zwłoki jego niedawnych kolegów. Co gorsza, cała planeta została objęta kwarantanną, więc możemy liczyć tylko na siebie.

Akcja w Teleglitch: Die More Edition ukazana jest z kamery umieszczonej wysoko nad głową postaci. Rozgrywka sprowadza się głównie do mordowania hord wrogów. Układ poziomów generowany jest losowo. Gra jest bardzo trudna i potrafi przetestować umiejętności nawet najbardziej doświadczonych pecetowców.

W porównaniu z pierwowzorem Teleglitch: Die More Edition zaoferuje wiele dodatkowych elementów. Pojawią się trzy nowe typy map, a arsenał ulegnie rozszerzeniu o spory zestaw nowych przedmiotów. Znacznie ulepszona zostanie również sztuczna inteligencja. Sterowani przez nią przeciwnicy nie tylko będą bardziej niebezpieczni, ale również skuteczniej mają unikać wzroku gracza. Potężnie rozbudowana zostanie również warstwa fabularna. Ponadto autorzy planują nowy poziom trudności dla największych pasjonatów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Teleglitch: Die More Edition

Teleglitch: Die More Edition