Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 21 listopada 2014, 18:07

Premiera WWE 2K15 na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One

Premiera na konsole PlayStation 4 i Xbox One 21 listopada.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Premiera WWE 2K15 na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafia gra WWE 2K15 na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra ukazała się w angielskiej wersji językowej.

WWE 2K15 wprowadza świat gier WWE w nową epokę i daje graczom to, na co czekali od lat! Dzięki współpracy pomiędzy Visual Concepts a Yuke’s i skupieniu się na głównej osi gry, oprawie dźwiękowej i wizualnej oraz nowym trybie gry, WWE 2K15 oferuje najbardziej autentyczną, pełną akcji grę WWE naszych czasów.

Główne elementy gry WWE 2K15:

  1. Współpraca produkcyjna: By wznieść serię WWE na wyżyny i dopasować do nowych formatów, Yuke’s połączyło siły z Visual Concepts. Chwalone za pracę wykonaną przy produkcji gier z serii NBA 2K, Visual Concepts sprawowało pieczę nad WWE 2K15 podczas procesu projektowania, ulepszania rozgrywki, poprawiania autentyczności symulacji i wielu innych czynności.
  2. Poprawiona rozgrywka: WWE 2K15 ma ulepszoną grywalność dzięki kluczowym korektom i udoskonaleniom zaprojektowanym, by przenieść serię na nowy poziom. Począwszy od nowej technologii rejestracji ruchu po poprawienie płynności animacji dla przyszłych dodatków, WWE 2K15 oferuje najlepszą symulację sportową współpracującą z telewizyjnymi i realnymi wydarzeniami.
  3. Technologie nowej generacji: WWE 2K15 korzysta z technologii rejestracji ruchu wykorzystywaną w serii NBA 2K, skupiając się na postawie i rysach twarzy w celu najdokładniejszego odtworzenia zawodników (tylko PS4 i Xbox One). Dodatkowe ulepszenia prezentacji, łącznie ze zmianą oświetlenia, zauważalnie poprawiają wygląd występujących na ringu zawodników i zawodniczek, nadając im naturalny wygląd.
  4. Poczuj ten hałas: WWE 2K15 zbliżyło się jakościowo do telewizyjnych transmisji walk dzięki zmianom w jakości dźwięku. Komentarz w porównaniu do wcześniejszych gier jest ponad 5 razy bogatszy, a odczucie akcji wspomaga ulepszenie dźwięków dochodzących z ringu.

Jednocześnie przypominamy, że tytuł jest dostępny również na konsolę Playstation 3 oraz Xbox 360.