Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2020, 12:33

autor: mikos

Premiera Web App FIFA 21

Fani serii FIFA otrzymali dostęp do usługi Web App do gry FIFA 21. To przedsmak Ultimate Team przed premierą gry.

Premiera Web App FIFA 21 - ilustracja #1
Gotowi na nowy sezon?

Nadszedł czas, kiedy możemy wyrzucić do kosza wszystko, co zbudowaliśmy w ubiegłorocznej FIF-ie, i po raz kolejny zacząć od nowa. Wczoraj wystartowała usługa Web App do FIF-y 21 i osoby, które rozegrały kilka meczów w poprzedniej edycji gry mogą już zaczynać przygodę z Ultimate Team.

Witryna Web App pozwala na otwieranie paczek, handlowanie kartami czy wykonywanie wyzwań budowania składów. Zgodnie z tradycją gracze otrzymują dostęp do tej usługi na kilka dni przed premierą nowej odsłony gry po to, aby przygotować się na rozpoczęcie nowego sezonu na wirtualnej murawie. Mogą w tym czasie spersonalizować swój klub, wybrać stadion, stroje itp. Po tym jak gra trafi do sprzedaży, dostęp do usługi będzie uzależniony od kupna nowej odsłony FIF-y.

Osoby, które grały w FIF-ę 20 otrzymały powitalne paczki w FIF-ie 21. W tym roku Web App charakteryzuje się nowym, ciemnym motywem oraz wsparciem dla wyszukiwania kart z większą liczbą filtrów (w zeszłym roku ta możliwość była dostępna dopiero po wielu miesiącach).

FIFA 21 zadebiutuje na PC, Xboksie One, PS4 i Nintendo Switch 9 października bieżącego roku. Data premiery na PS5 i Xboksie Series S/X nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się, że nastąpi to w okolicy premiery nowych konsol.