Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 14 marca 2013, 19:04

Premiera Sniper Elite V2 Game of the Year

Najwyższa pora powrócić do jednego z najbardziej zaawansowanych shooterów taktycznych, kultowej gry studia Rebellion.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Premiera Sniper Elite V2 Game of the Year - ilustracja #1

Od dnia dzisiejszego na półkach sklepowych w całej Polsce można znaleźć grę Sniper Elite V2 w wersji Game of The Year. Gra dostępna jest na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 w cenie 179,90 zł.

Najwyższa pora powrócić do jednego z najbardziej zaawansowanych shooterów taktycznych, kultowej gry studia Rebellion. Już dziś w ręce graczy trafia światowy bestseller - gra Sniper Elite V2 w najpełniejszym wydaniu, ze wszystkimi dostępnymi DLC. Jest to niewątpliwa okazja do ponownego wcielenia się w rolę alianckiego komandosa – snajpera, który w czasie ostatnich dni II wojny światowej, zostaje przerzucony do Berlina, w sam środek zaciekle toczonych walk wojsk III Rzeszy i nacierającej Armii Radzieckiej.

W Sniper Elite V2 Game of the Year Edition gracze mogą czerpać radość ze wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Są to:

  1. DLC z misją zabójstwa Hitlera
  2. 2 DLC z misjami Neudorf i Saint Pierre
  3. 10 nowych broni
  4. 4 nowe tryby multiplayer z 6 mapami

Gra jako pierwsza na rynku wprowadziła również tryb X – Ray Kill Cam. Jest to rewolucyjna metoda ukazywania oddania celnych strzałów snajperskich. W zwolnionym tempie można dokładnie prześledzić zniszczenia, jakie robi pocisk podczas trafienia w cel. Sniper Elite V2 oferuje możliwość przejścia kampanii w pojedynkę oraz pozwala na zabawę w rozbudowanym systemie kooperacji.

Więcej informacji na temat Sniper Elite V2 na stronie: http://www.sniperelitev2.techland.pl oraz na fanpage Wydawnictwa Techland: https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Sniper Elite V2 edycja Game of The Year, dostępne na rynku już dziś w cenie 179,90 zł na platformę Xbox 360 oraz PS3.