Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2010, 13:56

Premiera mrocznej zręcznościówki Lylian już wkrótce

Prace nad mroczną zręcznościówką Lylian dobiegają już powoli końca. Z tej okazji studio Pixelpickle wypuściło nowy zwiastun reklamujący tę produkcję.

Prace nad mroczną zręcznościówką Lylian dobiegają już powoli końca. Z tej okazji studio Pixelpickle wypuściło nowy zwiastun reklamujący tę produkcję.

Premiera mrocznej zręcznościówki Lylian już wkrótce - ilustracja #1

Lylian to dwuwymiarowa zręcznościówka, w której wcielimy się w tytułową dziewczynkę. Jej rodzice zaniepokojeni dziwny zachowaniem swojej córki wysłali ją do szpitala psychiatrycznego Hacklaster. W grze wyobraźnia Lylian ma moc zmieniania otaczającej ją rzeczywistości, co okaże się wyjątkowo przydatne, gdyż nasza bohaterka będzie musiała się zmierzyć z hordami potworów oraz próbujących ją zatrzymać pracowników szpitala.

  1. Lylian - zwiastun
  2. Lylian - strona oficjalna

Gra utrzymana jest w dziwnej atmosferze koszmaru sennego i często bywa porównywana do American McGee's Alice. Ponadto, wypuszczone do tej pory materiały sugerują, że sama Lylian może być w rzeczywistości obłąkana. Zainteresowanym polecamy odwiedzenie oficjalnej strony, gdzie prócz galerii screenów można znaleźć komiks wprowadzający w fabułę gry.

Premiera mrocznej zręcznościówki Lylian już wkrótce - ilustracja #2

Lylian tworzona jest w z myślą o pecetach i podzielona zostanie na kilka epizodów, a pierwszy z nich ma się ukazać już wkrótce, choć twórcy nie podali niestety dokładnej daty premiery. Autorzy planują również wypuszczenie dema, ale dopiero po wydaniu samej gry, gdyż na potrzeby wersji demonstracyjnej tworzony jest zupełnie nowy poziom.