Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2019, 11:10

autor: Frozen

Premiera moda The Hell 2 do Diablo: Hellfire

Ukazała się długo wyczekiwana przez fanów druga część popularnego moda The Hell do Diablo: Hellfire, która dodaje do kultowej gry wsparcie dla rozdzielczości 4K, obsługę większej liczby klatek na sekundę (do 80) oraz wiele innych usprawnień.

The Hell 2, według zapewnień twórcy, zawiera ponad 50% więcej zawartości niż jakikolwiek inny mod do Diablo. - Premiera moda The Hell 2 do Diablo: Hellfire - wiadomość - 2019-07-30
The Hell 2, według zapewnień twórcy, zawiera ponad 50% więcej zawartości niż jakikolwiek inny mod do Diablo.

The Hell to jeden z najdłużej rozwijanych modów do Diablo: Hellfire. Dzieło, stworzone i wydane w 2006 roku przez moddera o pseudonimie Mordor, naprawiało błędy w oryginalnej grze, wprowadzało nową zawartość oraz zmieniało poziom trudności na bardziej wyrównany. Teraz, po trzynastu latach od premiery modyfikacji The Hell, ukazała się jej druga część, która przynosi jeszcze więcej usprawnień.

The Hell 2 to przede wszystkim zupełnie nowy silnik graficzny oferujący wsparcie dla panoramicznych rozdzielczości ultra HD oraz pozwalający na płynne przełączanie się pomiędzy pracą w oknie, pełnym ekranem oraz oknem bez ramek (za pomocą kombinacji Alt + Enter). Gra może działać w 20 klatkach na sekundę (jak oryginalne Diablo), aczkolwiek oferuje też wsparcie dla 40, 60 i 80 FPS.

Mod The Hell 2 to także: naprawione błędy oryginału, obsługa trybu multiplayer (poprzez Hamachi / Zerotier + IPX wrapper), 29 nowych oraz zmodyfikowanych klas postaci, 4 poziomy trudności, 3 nowe przegródki na przedmioty (rękawice, buty i paski), 3 gniazda na broń pomiędzy którymi można się swobodnie przełączać, powiększony ekwipunek (10x7 zamiast 10x4), nowi przeciwnicy, a także wiele innych pomniejszych rzeczy.

The Hell 2 wymaga do działania gry Diablo z zainstalowanym dodatkiem Hellfire. Mod jest w pełni kompatybilny z wersją dostępną w serwisie GOG.com.