Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2019, 10:54

Zapowiedziano dodatek Platinum Expansion do Farming Simulator 19

Zapowiedziano dodatek Platinum Expansion do gry Farming Simulator 19. Rozszerzenie pozwoli pokierować maszynami rolniczymi niemieckiej firmy CLAAS.

Dodatek ukaże się w październiku tego roku. - Zapowiedziano dodatek Platinum Expansion do Farming Simulator 19 - wiadomość - 2019-07-30
Dodatek ukaże się w październiku tego roku.
PLATINUM EXPANSION W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: GIANTS Software
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: symulator rolniczy
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 22 października 2019 r.

Studio GIANTS Software zapowiedziało Platinum Expansion, czyli dodatek do Farming Simulator 19. Produkcja zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 22 października tego roku. Będzie to rozszerzenie niesamodzielne, więc do zabawy potrzebna będzie podstawowa wersja gry.

Tego samego dnia do sprzedaży trafi Farming Simulator 19 Platinum Edition, czyli zestaw zawierający podstawową wersję symulatora wraz z dodatkiem. Ta edycja gry również wydana zostanie na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Na pecetach Platinum Expansion dostępne będzie zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Natomiast w przypadku konsol dodatek zakupimy wyłącznie w dystrybucji elektronicznej.

Największą atrakcją rozszerzenia będzie wprowadzenie do gry oferty niemieckiej firmy CLASS. W sumie dostaniemy 35 pojazdów i urządzeń rolniczych. Wśród nich znajdziemy m.in. nowe traktory, kombajny i przyczepy oraz akcesoria do nich. Niestety na tym kończą się udostępnione przez autorów konkrety. Na więcej informacji będziemy musieli poczekać.

Przypomnijmy, że gra Farming Simulator 19 ukazała się 20 listopada ubiegłego roku, równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach sprzętowych oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Produkcja okazała się dużym sukcesem sprzedając się w ponad 2 mln egzemplarzy.

  1. Recenzja Farming Simulator 19 – nowa farba na starym ciągniku
  2. Oficjalna strona gry Farming Simulator 19