Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2019, 10:40

Street Fighter 5 otrzyma darmowego triala z okazji Evo 2019

Z okazji turnieju Evo 2019 firma Capcom udostępni do bezpłatnego przetestowania na PC (Steam) oraz PlayStation 4 bijatykę Street Fighter V. Od 1 do 11 sierpnia każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić podstawową wersję gry oraz postacie, które uzupełniły ją w ramach trzeciego sezonu.

Street Fighter V jest obecny na rynku od przeszło trzech lat. Choć przez ten czas już kilkukrotnie można było za darmo przetestować tę najnowszą odsłonę kultowej serii bijatyk od firmy Capcom, to z pewnością wciąż nie brakuje graczy, którzy z jakichś powodów jeszcze tego nie zrobili bądź wciąż wahają się z kupnem. Jeśli należycie do takich osób, to mamy dla Was dobre wieści. Od 1 do 11 sierpnia będzie można bezpłatnie sprawdzić na PC (Steam) oraz PlayStation 4, co takiego ma do zaoferowania premierowa wersja Street Fightera V oraz przepustka na sezon trzeci, która uzupełnia grupę szesnastu podstawowych wojowników o sześciu nowych – Sakurę, Blankę, Falke, Cody'ego, G oraz Sagata.

Firma Capcom zdecydowała się na zorganizowanie darmowych testów Street Fightera V z okazji rozpoczynającego się w najbliższy piątek w Las Vegas turnieju Evolution Championship Series 2019 (w skrócie Evo 2019). W trakcie tego wydarzenia będzie można oglądać rywalizację najlepszych zawodników nie tylko w omawianym tytule (w wersji Arcade), ale również w takich produkcjach, jak Tekken 7, Mortal Kombat 11, Dragon Ball FighterZ, Soulcalibur VI czy Super Smash Bros. Ultimate. Pełny harmonogram imprezy znajdziecie tutaj. Transmisje na żywo będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale Evo w serwisie Twitch.

Darmowy trial Street Fightera V być może przekona kogoś do kupna pełnej wersji. - Street Fighter 5 otrzyma darmowego triala z okazji Evo 2019 - wiadomość - 2019-07-30
Darmowy trial Street Fightera V być może przekona kogoś do kupna pełnej wersji.

Street Fighter V miał swoją premierę 16 lutego 2016 roku wyłącznie na PC oraz PlayStation 4. Tytuł dostępny jest między innymi w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy). Obecnie można go zakupić w trzech wersjach – zwykłej, Arcade, w skład której wchodzą wojownicy z pierwszego i drugiego sezonu, oraz Arcade Deluxe, zawierającej dodatkowo wojowników z sezonu trzeciego. Wszystkie są teraz dostępne w promocyjnej cenie w PlayStation Store. Na PC promocja na nie wystartuje najprawdopodobniej wraz z początkiem darmowego triala, choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Street Fighter V