Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2012, 11:45

autor: Sarge

Premiera gry King’s Bounty: Warriors of the North w tym miesiącu

Firma 1C Company ujawniła, że gra King’s Bounty: Warriors of the North ukaże się w Europie już za kilka dni. W Polsce tytuł pojawi się najprawdopodobniej nakładem firmy Cenega, która jest oficjalnym, rodzimym dystrybutorem gier wydawanych przez 1C Company.

Firma 1C Company ujawniła datę premiery gry strategicznej King’s Bounty: Warriors of the North. Zapowiedziana w zeszłym roku produkcja zadebiutuje na rynku w najbliższych dniach.

Europejski wydawca potwierdził, że King’s Bounty: Warriors of the North ukaże się w Europie 26 października bieżącego roku. Cena sugerowana została ustalona na poziomie 29,99 euro (ok. 123 złotych). Z kolei za 32,99 euro (ok. 135 złotych) gracze będą mogli stać się posiadaczami Edycji Valhalla, wzbogaconej o dodatek DLC Valhalla Armor Set (zestaw zbroi) oraz cyfrowy artwork w wysokiej jakości i pakiet tapet na pulpit w różnych rozdzielczościach.

Premiera gry King’s Bounty: Warriors of the North w tym miesiącu - ilustracja #1
Nowa odsłona serii King's Bounty tradycyjnie zaoferuje kolorową oprawę graficzną

Wszystko wskazuje na to, że w naszym kraju gra King’s Bounty: Warriors of the North zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na PC pod nazwą King’s Bounty: Wojownicy Północy w sugerowanej cenie 79,99 złotych. Tak wynika z opisu na karcie produktu na stronie internetowej sklepu Muve.pl. Oficjalnym, polskim dystrybutorem gier wydawanych przez 1C Company jest firma Cenega.

King’s Bounty: Warriors of the North to kolejna odsłona całkiem popularnej serii gier strategicznych osadzonych w świecie fantasy. Tytuł został stworzony przez studio Katauri Interactive i ukaże się wyłącznie na PC. Twórcy zapowiadali kilka nowości w porównaniu do poprzednich części. Teraz graczowi podczas wędrówki będą towarzyszyć Walkirie, które pomogą w trakcie starć z przeciwnikami. Oprócz tego otrzymamy dodatkowe rodzaje jednostek, umiejętności, nową szkołę magii runicznej, a także osiągnięcia i nagrody do zdobycia.